کد خبر 63169

گزارشی از جالبترین و در عین حال عجیب ترین سرگرمی های مشهور جهان را مرور می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، کار کردن در تمام طول هفته می‌تواند ما را از بین ببرد و حتی ما را با روحیه‌ای ناامید و روبرو کند. به همین دلیل داشتن سرگرمی مورد علاقه برای گذراندن اوقات فراغت کمک می‌کند تا اندازه زیادی این موضوع کمرنگ شود. در این بین افراد مشهور هم سرگرمی‌های مورد علاقه نیز دارند. با این حال برخی از این سلبریتی‌ها صرفا بخاطر تبلیغات اقدام به انجام این فعالیت‌ها می کنند. در این گزارش چند مورد از جالبترین و در عین حال عجیب ترین سرگرمی های مشهور جهان را مرور می‌کنیم.

ویل اسمیت

ویل اسمیت هنرپیشه معروف امریکایی شمشیربازی را مهمترین سرگرمی خود می‌داند. ویل اسمیت، در محوطه نورد آزاد وقت خود را می گذراند. در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۱۲ این هنرمند اعلام کرد که تام کروز، او و دیوید بکام را با این ورزش آشنا کرده است. جالب این که اسمیت گفته: «هر سه این ورزش را مورد علاقه خود میدانند. ورزشی سرگرم کننده اما نه خیلی سخت، که مخصوصاً روی مفاصل زانو تاثیر می‌گذارد.»

 شکیل راشائون اونیل‌

شکیل اونیل یک بازیکن بازنشسته امریکایی است که در زمینه سینما و موسیقی هم فعالیت دارد. او با وجود مشغله کاری زیاد یک سرگرمی بسیار معمولی دارد. او در مصاحبه‌ای درباره چیزهایی که نمی تواند بدون آنها زندگی کند گفته که از رانندگی با موتور سیکلت سه چرخ لذت می‌برد. این ستاره سابق ورشی می‌گوید که با توجه به اینکه وی یک بار در یک تصادف رانندگی با یک موتور سیکلت معمولی دو چرخ بوده است، تمام دوچرخه‌هایش را فروخته و آنها را با یک سه چرخه عوض کرد.

 نیکلاس کیج

نیکلاس به خرید خانه های عجیب و غریب علاقه دارد. کیج در کل ۱۵ خانه خریداری کرده است که همگی قیمت آنها از ۲۵ میلیون دلار به بالا تخمین زده می‌شود. طبیعی است که افراد مشهور صاحب چند خانه در شهرهای مختلف باشند اما کیج فقط به خرید خانه اکتفا نکرده، او همچنین دو قلعه را در نقاط مختلف اروپا خریداری کرده است. لیست سرگرمی‌های عجیب و غریب کیج در اینجا متوقف نمی‌شود. این بازیگر حتی یک سر دایناسور، یک مقبره دفن و یک اختاپوس و یک فک را به عنوان حیوان خانگی خریده است که ۱۵۰ هزار دلار قیمت دارد.

آنجلینا جولی

جولی مدتی پیش فاش کرد که خنجرهای مختلف را به عنوان سرگرمی جمع می‌کند. این بازیگر گفته است که سالهاست شروع به جمع آوری کلکسیونی از خنجرهای مختلف کرده است و تاکنون ادامه دارد. جولی میگوید: خنجرهایش را از هرکشور جمع کنند، زیرا ساختار و طرحهای مختلفی دارند.

 

پاریس هلیون

 پاریس هیلتون عاشق طبیعت است. او  یک فعال حقوق حیوانات است. با این حال، در سال ۲۰۰۵ مشخص شد که هیلتون علی‌رغم اعتقاداتش، عاشق شکار قورباغه است. هیلتون خاطرنشان کرده است که وی دارای چندین غرفه از جمله در یک جزیره است و دوست دارد در اوقات فراغت قورباغه صید کند. اگرچه ، اندکی پس از انجام این کار ، هیلتون آنها را به بیابان برگرداند.

 پنه لوپه کروز

 شاید تنها رقیب واقعی سرگرمی های عجیب پاریس هیلتون و نیکلاس کیج، بازیگر اسپانیایی پنه لوپه کروز باشد. این زن به خاطر سبک بی‌عیب و نقص خود شناخته شده است. بیشتر افراد تصور می کنند کروز دوست دارد لباس های خود را اتو کند یا خیاط خیلی خوبی دارد، کروز ملکه مد است. سبک بی عیب و نقص کروز همه از علاقه او به  او از چوب لباسی نشات میگیرد. بله ، چوب لباسی! گفته می شود این بازیگر زن در کل ۵۰۰ چوب لباسی دارد ، همه در طرح ها و اندازه های مختلف. کروز عاشق جمع آوری چوب لباسی های مختلف است.

 کلودیا شیفر

کلودیا شیفر مدل و بازیگر به دلیل عشق به خزنده ها، به ویژه عنکبوت‌ها شناخته شده است. طی مصاحبه ای در سال ۲۰۱۱ ، اظهار کرد که خانه اش با نقاشی از حشرات تزئین شده است. بسیاری از افراد نمی توانند با عشق او به حشرات همدردی کنند، چه رسد به اینکه بخواهند در کنار نقاشی عنکبوت از خواب بیدار شوند. سرگرمی شیفر در نهایت الهام بخش او برای ایجاد اولین خط مد خود در سال ۲۰۱۱ بود که شامل طیف وسیعی از لباسهای بافتنی می‌شد. این بازیگر عاشق طبیعت تاریک تر و تیره تر است و نمی ترسید آن را در خط مد خود نشان دهد.

رابرت پتینسون

 این بازیگر از زمان اولین حضورش در گرگ و میش ، مدام در رسانه ها و حضور داشته است. او یک نوازنده پیانو عالی است. این بازیگر همچنین سازهای دیگری همچون گیتار و ویولن سل را خوب بلد است. پاتینسون میگوید نوازندگی بزرگترین تفریح و سرگرمی او است.

/مهر

 

 

ارسال نظر

تازه ها