کد خبر 59658

امشب مستند زندگی فاطمه عبادی دختر خوزستانی فینالیست «عصر جدید» حوالی ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، برگزیدگان مرحله نیمه نهایی برنامه پرمخاطب «عصر جدید» تا آماده شدن برای مرحله نهایی، باید مانند مرحله دوم این برنامه در دوره‌های باشگاه مهارت «عصر جدید» شرکت و با استادان حرفه‌ای و صاحب نام هر رشته تمرین کنند.

محمد زارع، پارسا خائف، سعید فتحی روشن، فاطمه عبادی و گروه دختران نینجا از میان بیش از ۳۰۰ گروه شرکت کننده به فینال عصر جدید رسیده اند.

این شب ها قسمت‌های جدید برنامه «عصر جدید» فعالیت شرکت کنندگان در باشگاه مهارت و گوشه‌ای از زندگی آن‌ها را به نمایش می گذارد. امشب مستند زندگی فاطمه عبادی دختر خوزستانی فینالیست «عصر جدید» حوالی ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن می‌رود.

فاطمه عبادی هنرمندی است که به طراحی آثار نقاشی هنری با شن می‌پردازد. در سه برنامه گذشته، او توانست مفاهیم و محتوای ارزشمندی را با طراحی با شن به مخاطبان خود ارائه دهد. اجراهایی که علاوه بر داوران و حضار در استودیوی «عصر جدید»، بینندگان تلویزیونی را هم به وجد آورد و نهایتاً با رای بالای مردم عبادی به فینال راه پیدا کرد. او در سه برنامه قبل به طراحی نقاشی‌هایی درباره کودکان کار و بچه های سرطانی پرداخت./باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

تازه ها