کد خبر 21446

نداکتور ساعت ۲۱ شبکه نمایش از امشب در بخش مرور پرونده بازیگران، فیلم‌هایی از نیکی کریمی روی آنتن می‌روند

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، این هفته و در بخش مرور پرونده بازیگران، فیلم‌هایی از نیکی کریمی، در جدول پخش صحنه‌گران (مرور آثار) این شبکه قرار گرفته و روی آنتن می‌روند. فیلم‌های «پری»، «بوی پیراهن یوسف»، «دیوانه‌ای از قفس پرید»، «سیب سرخ حوا»، «سارا»، «عروس» و «زن‌ها فرشته‌اند» آثاری هستند که با بازی این بازیگر، به ترتیب از 13 مرداد ماه تا جمعه 19 مرداد ماه، ساعت 21 از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

فیلم سینمایی «سارا» با بازی نیکی کریمی، به عنوان زنی مقاوم و استوار در برابر ناملایمات زندگی به خوبی با شکنندگی ظاهر او هماهنگ شده و به باور تماشاگرانش می‌نشیند. نیکی کریمی با بازی در این فیلم موفق به دریافت جایزه صدف نقره‌ای بهترین بازیگر زن از جشنواره بین‌المللی فیلم سن‌سباستین شد. همچنین او در بیست و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر سال 1381 برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن برای فیلم «دیوانه‌ای از قفس پرید» و «واکنش پنجم» شد.

فیلم سینمایی «عروس» به کارگردانی بهروز افخمی محصول سال 1369، اثری است که نیکی کریمی را به عنوان یک بازیگر آینده‌دار به سینمای ایران معرفی کرد. عروس روز پنجشنبه 18 مرداد ماه در بخش مرور آثار این بازیگر پخش خواهد شد.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

تازه ها