کد خبر 99356

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان درباره ابلاغیه شیوه نامه ساماندهی عرضه وتقاضای رنجیره فولاد افشاسازی کرد و نحوه اجرای آن را توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به استناد ماده 2 مکرر 3 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان به اطلاع می‌رساند پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ابلاغیه شیوه نامه ساماندهی عرضه وتقاضای رنجیره فول به استحضار می رساند دربازگشت به نامه باشماره پیگیری 695450 مورخ 01/09/1399 آن سازمان درخصوص اعلام آثار "شیوه نامه ساماندهی عرضه وتقاضای زنجیره فولاد" (مصوبه ستادهماهنگی اقتصادی دولت)، به استحضار می رساند کاهش قیمت ورق گرم موجب کاهش قیمت محصول گالوانیزه شرکت خواهد شد. همچنین در خصوص دستورالعمل اجرایی نرخ و نحوه عرضه ورق گالوانیزه در بورس کالا ، ضمن تاکید بر این نکته که قیمت ها در شرکت های تولید کننده فولاد دروضعیتی است که امکان و ظرفیت پذیرش افزایش بهای تمام شده بدون تغییر درقیمت فروش وجود ندارد ، به آگاهی می رساند به دلیل اینکه هنوز دستورالعمل موصوف به این شرکت ابلاغ نگردیده است، امکان تعیین آثار آن بر عملکرد مالی و سودآوری شرکت مقدور نمی باشد.

بدیهی است در صورت وقوع هرگونه رویداد با اهمیت، مراتب مطابق مفاد ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان افشا می شود.

 

ارسال نظر

تازه ها