کد خبر 97328

سهامداران فولاد بدون توجه به لغو شدن قیمت گذاری دستوری فولاد در مجلس شورای اسلامی، همچنان صف فروش 209 میلیونی قرار گرفته اند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان در یک هفته گذشته با افت 15 درصدی قیمت مواجه شده است و دلیل اصلی این ریزش خبرهای منتشر شده در باب دستوری شدن قیمت فروش فولاد در بورس کالا بوده است که گس از گذشت یک هفته در روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی با تشکیل جلسه غیرعلنی با حضور وزیر صمت این طرح را رد کرده و قیمت گذاری فولاد در بورس همانند گذشته رقابتی انجام می شود،

همچنین در گزارش عملکرد نیم سال نخست 99، فولاد به ازای هر سهم توانسته است 48 تومان سود بسازد که نسبت به سال گذشته ر زمان مشابه 25 درصد افزایش داشته است. که این گزارش از وضعیت مساعد فولاد با تمام تحریم ها خبر می دهد.

 اما این خبرها نتوانست وضعیت معاملاتی این سهام را تغییر دهد و فولاد در اولین روز معاملاتی هفته با تشکیل صف 209 میلیونی، در کف قیمت روزانه خود معامله می شود. تا این لحظه حقوقی این سهام با انجام 15 میلیون معامله بشی از حمیت خود را نشان داده است که برای سهامداران کافی نبوده و همچنان صف فروش در حال افزایش است.

 

ارسال نظر

تازه ها