کد خبر 96910

نماد معاملاتی شرکت سیمان لار سبزوار(سبزوا) در یک هفته گذشته 87 درصد افت قیمتی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سبزوا نماد معاملاتی سیمان لار سبزوار است که در بازار فرابورس مورد معامله قرار می گیرد، روز گذشته بعد از گذشت 77 روز با افت 14 درصدی در قیمت 658 تومان بازگشایی شد و امروز با افت 5 درصدی صف فروش بیش از 39 میلیونی تشکیل داده است. از ابتدای شروع ساعت معاملاتی روز جاری 1 میلیون و 890 هزار سهم سبزوا خرید و فروش شده و تمام خرید و فروش‌ها توسط حقیقی ها صورت گرفته است.

بیشترین قیمت سبزوا در تاریخ 21 خرداد 7264 تومان بوده که با افت 91 درصدی به قیمت 638 تومان امروز رسیده که دلیل این کاهش قیمت افزایش سرمایه 527 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی بوده است. سبزوا در تاریخ 13 مهرماه سال جاری آگهی ثبت افزایش سرمایه خود را منتشر کرد.

برخلاف تصور که هفته جاری خبرهای خوبی حول سهام سیمانی منتشر شده است از مجوز افزایش سرمایه تا زمزمه هایی از فروش سیمان در بورس کالا ، سهام سبزوا به دلیل افزایش سرمایه ای که داشته و بازگشایی دیر هنگام و بسته بودن طولانی مدت، با اصلاح قیمتی همراه شد. همچنین در تحرکات معاملاتی دو روز گذشته حمایتی از حقوقی سهم دیده نشده و این موضوع باعث نارضایتی سهامداران سبزوا شده است.

 

 

ارسال نظر

تازه ها