کد خبر 96163

سخنگوی دولت در نسشست خبری دیروز خود اعلام کرد به زودی شرکت ستاره خلیج فارس وارد بورس خواهد شد و حمایت ما به منزله تضمین فراز و نشیب‌ها نبوده اما معتقدیم بورس در دراز مدت بهترین گزینه سرمایه‌گذاری نسبت به سایر بازارها است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سخنگوی دولت در نسشست خبری دیروز خود اعلام کرد به زودی شرکت ستاره خلیج فارس وارد بورس خواهد شد و حمایت ما به منزله تضمین فراز و نشیب‌ها نبوده اما معتقدیم بورس در دراز مدت بهترین گزینه سرمایه‌گذاری نسبت به سایر بازارها است.

علی ربیعی همچنین در کنفرانس خبری دیروز درباره طرح فروش اوراق سلف نفتی اظهار داشت: این طرح از دستورکار دولت خارج نشده است، این طرح برای اقتصاد ایران مفید است و اقدام مناسب برای تأمین کسری بودجه بدون افزایش پایه پولی کشور و نقدینگی است. البته آقای جهانگیری صحبت‌شان را اصلاح و دفتر وی نیز تکذیب کرد؛ امیدواریم با همکاری دو قوه دیگر و شرایطی که بوجود آمده است، اجرای این طرح عملا از طرف دولت ممکن شود، با دیدگاه و نکاتی که بیان میکردند، این طرح موفق نمی‌شد و جاذبه‌ای برای خرید برای مردم به وجود نمی‌آورد. امیدواریم که در این طرح به تفاهم برسیم و این طرح هنوز در دستورکار دولت است و برای اقتصاد کشور و جامعه مفید است.

منبع: تسنیم 

 

ارسال نظر

تازه ها