کد خبر 95281

شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران در اطلاعیه‌ای درباره فرآیند افزایش سرمایه شرکت طی دو مرحله شفاف‌سازی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران در اطلاعیه‌ای درباره فرآیند افزایش سرمایه شرکت طی دو مرحله شفاف‌سازی کرد. 

اطلاعیه شرکت به شرح زیر است: 

به استناد ماده 2 مکرر 3 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان به اطلاع می‌رساند پیرو  شایعه منتشر شده در  فضای مجازی مبنی بر افزایش سرمایه این شرکت به استحضار می رساند  مطابق اظهارنظر حسابرس این شرکت در خصوص گزارش توجیهی افزایش سرمایه از مبلغ 3200 میلیارد ریال به 19000 میلیارد ریال و پیرو گزارش بیانیه ثبت افزایش سرمایه این شرکت(ارسال شده برای سازمان بورس) به استحضار می رساند، افزایش سرمایه طی دو مرحله انجام خواهد شد که مرحله اول آن از محل سود انباشته و مازاد تجدید ارزیابی (جمعا به مبلغ 5000 میلیارد ریال) و مرحله دوم آن پس از ثبت مرحله اول، از محل مطالبات و آورده نقدی (جمعا به مبلغ 10800 میلیارد ریال) می‌باشد. مزید استحضار فرآیند افزایش سرمایه این شرکت منوط به اخذ مجوز از سازمان بورس است که پیگیری های لازم جهت اخذ آن در دست اقدام می باشد.

بدیهی است در صورت وقوع هرگونه رویداد با اهمیت، مطابق مفاد ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان افشا می شود.

 

 

ارسال نظر

تازه ها