کد خبر 94488

"سدبیر" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۹۷ میلیارد و ۹۸۱ میلیون ریال به مبلغ ۱۴۴ میلیارد و ۶۳۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۴۶ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال سود کسب کرد .

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از سنا، شرکت سرمایه‌گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان با سرمایه ۲۵۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ مردادماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶۸۱ میلیارد و ۷۵۳ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک هزار و ۳۲۹ میلیارد و ۱۰۴ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۱۰۵ میلیارد و ۱۶۷ میلیون ریال به ۷۸۶ میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان نیز با کاهش ۹۴ میلیارد و ۳۰۹ میلیون ریال معادل یک هزار و ۲۳۴ میلیارد و ۷۹۵ میلیون ریال محاسبه شد.

"سدبیر" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۹۷ میلیارد و ۹۸۱ میلیون ریال به مبلغ ۱۴۴ میلیارد و ۶۳۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۴۶ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان طی دوره یک ماهه منتهی به مرداد ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۰۲ میلیارد و ۵۲۶ میلیون ریال خریداری کرد.

 

ارسال نظر

تازه ها