کد خبر 72477

گزارش آبان خمهر بررسی شد

درآمد آبان ماه مهرکام پارس به دلیل افزایش نرخ فروش محصولات نسبت به مهر ماه رشد 2.7 میلیارد تومانی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی "با اقتصاد"، مهرکام پارس تولید کننده انوع داشبورد خودرو، سپر، تهویه مطبوع، بخاری خودرو، انواع صندلی، انواع رودری و سایر محصولات است. خمهر در مهر ماه 42 هزار مجموعه از محصولات تولید کرده است و 44 هزار مجموعه تولید کرده است که با فروش این محصولات درآمد 38.7 میلیارد تومانی ساخته است. همچنین در دوره 8 ماهه منتهی به آبان 98 درآمد تجمیعی 341 میلیارد تومانی ساخته است.

 

درآمد آبان خمهر به 40 میلیارد نزدیک شد

خمهر در آبان ماه نسبت به مهر ماه درآمد بالاتری ساخته است. خمهر در مهر ماه درآمد 36 میلیارد تومانی ساخته است اما در آبان ماه درآمد 38.7 میلیارد تومانی رقم زده است. بنابراین درآمد آبان ماه خمهر نسبت به مهرماه رشد 2.7 میلیارد تومانی داشته است. افزایش درآمد خمهر به دلیل افزایش نرخ فروش محصولات رقم خورده است، گرچه تعداد فروش مهمترین محصول خمهر در آبان ماه نسبت به مهر ماه افزایش یافته است. خمهر در آبان ماه 14 هزار مجموعه صندلی به فروش رسانده است که نسبت به ماه گذشته رشد 53 درصدی داشته است. اما در باقی محصولات تعداد فروش کاهش داشته است.

 

افزایش نرخ فروش محولات خمهر اهرم افزایش درآمد

بررسی نرخ فروش محصولات خمهر حاکی از آن است که به طور کلی در آبان ماه افزایش قیمت فروش را تجربه کرده‌اند اما صندلی خمهر در آبان ماه قیمت پایین‌تری نسبت به مهر ماه داشته است که با افزایش تعداد فروش این کاستی جبران شده است. اما رودری با افزایش 11 درصدی در آبان ماه، بالاترین میزان رشد قیمتی را تجربه کرده است.

 

رشد 44 میلیاردی درآمد 8 ماهه

خمهر در دوره 8 ماهه منتهی به آبان 98 درآمد تجمیعی 314 میلیارد تومانی ساخته است که درآمد تجمیعی نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 14 درصدی (معادل افزایش 44 میلیارد تومانی) داشته است.

 

پوشش 57 درصدی درآمد برآوردی

خمهر برای سال مالی 98 تعداد فروش 983 هزار مجموعه‌ای را پیش بینی کرده است که با فروش 385 هزار مجموعه از محصولات توانسته است 39% از تعداد فروش برآوردی را پوشش دهد. همچنین برای سال مالی 98 درآمد 599 میلیارد تومانی را در نظر گرفته است که با ساخت درآمد 341 میلیارد تومانی 57% از درآمد پیش بینی شده را پوشش داده است.

 

ارسال نظر

تازه ها