کد خبر 71852

گزارش آبان ماه شرانل نشان داد

شرکت نفت ایرانول در آبان ماه 98 درآمد 265 میلیارد تومانی ساخته است که از ابتدای سال تا کنون، بالاترین میزان درآمد ماهانه می‌باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی "با اقتصاد"، نفت ایرانول در آبان ماه با فروش بیش از 49 هزار مترمکعب انواع روانکار و نزدیک به 4 هزار مترمکعب از دیگر محصولات درآمد 265 میلیارد تومانی را ساخته است. همچنین درآمد تجمیعی شرانل در دوره 8 ماهه منتهی به آبان 98 به 1893 میلیارد تومان رسیده است.

 

افزایش 39 میلیاردی درآمد شرانل در پی افزایش مقدار فروش انواع روانکار

شرانل در آبان ماه نسبت به مهر ماه درآمد بالاتری ساخته است. درآمد آبان ماه شرانل نسبت به مهر ماه رشد 17 درصدی داشته است و از 226 میلیارد تومان مهر ماه با رشد 39 میلیارد تومانی به 265 میلیارد تومان در آبان ماه رسیده است. افزایش درآمد آبان ماه به دلیل افزایش مقدار فروش انواع روانکار رقم خورده است.

همچنین شرانل در دوره 7 ماهه منتهی به مهر 98 به طور میانگین درآمد 232 میلیارد تومانی داشته است که با ساخت درآمد 265 میلیاردی در آبان ماه، بالاتر از میانگین 7 ماهه درآمد ساخته است.

 

شرانل در آبان ماه بیشترین مقدار روانکار را فروخت

بررسی روند مقداری فروش انواع روانکار حاکی از آن است که در آبان ماه شرانل بالاترین میزان انواع روانکار را به فروش رسانده است و همین امر موجب رشد درآمدی شرانل شده است. شرانل در آبان ماه 50 هزار متر مکعب انواع روانکار به فروش رسانده است که از ابتدای سال مالی تا کنون چنین مقداری از انواع روانکار را به فروش نرسانده است.

 

نرخ فروش انواع روانکار 28 درصد افزایش یافت

علی‌رغم افزایش در مقدار فروش انواع روانکار، نرخ فروش انواع روانکار از خرداد ماه روند نزولی به خود گرفته است و تا آبان ماه ادامه داشته است. نرخ فروش انواع روانکار از 6.9 میلیون تومان به ازای هر متر مکعب در خرداد ماه به 4.9 میلیون تومان به ازای هر مترمکعب در آبان ماه رسیده است. به این ترتیب نرخ فروش انواع روانکار طی دوره 5 ماه کاهش بیش از 28 درصدی داشته است.

اما باتوجه به برتری افزایش مقدار فروش انواع روانکار نسبت به نرخ فروش موجب شده است درآمد آبان ماه شرانل افزایش یابد.

 

درآمد تجمیعی شرانل در 8 ماه 50 درصد افزایش یافت

شرانل در دوره 8 ماهه منتهی به  آبان 98 درآمد تجمیعی 1.9 هزار میلیارد تومانی ساخته است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 50 درصدی (معادل افزایش 632 میلیارد تومانی) داشته است. افزایش 50 درصدی درآمد تجمیعی شرانل به دلیل افزایش نرخ فروش انواع روانکار و دیگر محصولات شرانل رقم خورده است.

 

 

 

ارسال نظر

تازه ها