کد خبر 71612

در یک قدمی به انتهای سال مالی ولغدر چه کرد؟

شرکت لیزینگ خودرو غدیر در دوره 11 ماهه منتهی به آبان 98 درآمد تجمیعی 18 میلیارد و 400 میلیون تومانی ساخته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی "با اقتصاد"، ولغدر در آبان ماه درآمد محقق شده 2.3 میلیارد تومانی داشته است و در این ماه 4 فقره تسهیلات خرید خودروهای سنگین به مبلغ 2.9 میلیارد تومان اعطا نموده است.

 

افزایش درآمد آبان ماه ولغدر

درآمد محقق شده آبان ماه ولغدر نسبت به مهر ماه افزایش داشته است. ولغدر در مهر ماه درآمد 913 میلیون تومانی محقق کرده است که در آبان ماه با رشد یک میلیارد و 400 میلیون تومانی به 2 میلیارد و 300 میلیون تومان رسیده است.

درآمد ماهانه ولغدر از ابتدای سال مالی منتهی به آذر 98 با نوساناتی همراه است. به طوری که اختلاف بالاترین سطح درآمد ماهانه و کمترین سطح درآمد ماهانه بیش از 5 میلیارد تومان است. ولغدر در فروردین ماه درآمد 5.2 میلیارد تومانی شناسایی کرده است و در مردادماه درآمد 55 میلیون تومانی داشته است. اما علی رغم نوسانات درآمدی زیاد ولغدر، درآمد آبان ماه در سطوح بالای درآمد ماهانه به شمار می‌رود.

 

 

ولغدر در 11 ماه تنها 6 فقره تسهیلات اعطا نمود

در بخش اعطای تسهیلات جهت لیزینگ خودروهای سبک و سنگین ولغدر عملکرد جذابی نداشته و از ابتدای سال مالی تا کنون تنها 6 فقره تسهیلات اعطا نموده است که 4 فقره آن مربوط به آبان ماه است. کل مبلغ تسهیلات اعطایی ولغدر 3 میلیارد تومان است که 2 میلیارد و 900 میلیون تومان آن مربوط به آبان است. بنابراین کاهش تسهیلات اعطایی می‌تواند منجر به کاهش درآمد آتی شرکت گردد.

 

پیش بینی درآمد 20 میلیاردی برای سال مالی منتهی به آذر 98

درآمد تجمیعی ولغدر در دوره 11 ماهه منتهی به آبان 98 مبلغ 18.5 میلیارد تومان است. بنابراین میانگین درآمد ماهانه ولغدر یک میلیارد و 680 میلیون تومان است که با در نظر گرفتن این میانگین درآمدی، می‌توان انتظار داشت، ولغدر در دوره 12 ماهه منتهی به آذر 98 درآمد حداقل درآمد 20 میلیارد تومانی را محقق نماید.

 

ارسال نظر

تازه ها