کد خبر 66579

سال مالی کسرام به انتها رسید

شرکت پارس سرام در سالی مالی منتهی به شهریور 98 درآمد 23 میلیاردی ساخته است که نسبت به سال مالی قبل درآمد شرکت رشد 3 میلیارد تومانی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی "با اقتصاد"، شرکت پارس سرام با فروش 649 تن محصول در شهریور ماه درامد 2.8 میلیارد تومانی ساخته است. همچنین کسرام در دوره شش ماهه منتهی به شهریور 98 درآمد 23 میلیارد تومانی ساخته است.

 

درآمد کسرام به بالاترین مبلغ ماهانه خود رسید

کسرام در شهریور درآمد 2.8 میلیارد تومانی ساخته است که نسبت به ماه‌های قبل خود بالاترین سطح درآمدی را رقم زده است. انواع توالت به عنوان محصول اصلی شرکت به شمار می‌رود. که در شهریورماه 74% از درآمد شرکت را شامل می‌شود.

در شهریور ماه مقدار فروش شرکت به طور کلی افزایش یافت. اما نرخ فروش کلیه محصولات به جز نرخ فروش انواع توالت کاهش یافت. اما به دلیل اهمیت این محصول در سبد فروش شرکت، اثر افزایش نرخ فروش، شدت بیشتری داشته است. نرخ فروش انواع توالت کسرام با رشد 11 درصدی نسبته به مرداد ماه به 6 میلیون و 181 هزار تومان به ازای هر تن رسیده است. بنابراین با توجه به رشد نرخ فروش و افزایش تعداد فروش محصولات از ابتدای سال تا کنون درآمد ماهانه کسرام با نرخ رشد 5 درصدی به 2 میلیارد و 780 میلیون تومان رسیده است.

رشد 3 میلیاردی درآمد در سال مالی منتهی به شهریور 98

کسرام در دوره 12 ماهه منتهی به شهریور 98 درآمد 23 میلیارد تومانی ساخته است که نسبت به دوره مشابه سال قبل درآمد شرکت رشد 3 میلیارد تومانی داشته است. افزایش درآمد کسرام به دلیل افزایش مقداری فروش رقم خورده است. چراکه مقدار فروش شرکت در سال مالی منتهی به شهریور 98 نسبت به سال مالی قبل کاهش داشته است.

 

پوشش کامل مقدار فروش برآوردی

کسرام برای سال مالی منتهی به شهریور 98 مقدار فروش 6 هزار و 189 تنی را برآورد کرده است که با فروش 6 هزار و 50 تنی توانسته است 98% از مقدار فروش برآوردی را به طور کامل پوشش دهد.

 

ارسال نظر

تازه ها