کد خبر 54702

بررسی عملکرد ماهانه فباهنر در بهار 98

صنایع ملی مس شهید باهنر در خرداد ماه هزار و 931 تن فروش داشته که با این میزان فروش، درآمد 121 میلیارد تومانی ساخته است که نسبت به ماه‌های قبل رشد قابل توجه داشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی "بااقتصاد"، شرکت صنایع ملی مس شهید باهنر در خرداد ماه 1931 تن فروش داشته که با این میزان فروش درآمد 121 میلیارد تومانی رقم زده است. درآمد فباهنر در خرداد ماه نسبت اردیبهشت 48 میلیارد تومان و نسبت به فروردین ماه 93 میلیارد تومان افزایش داشته است. میانگین درآمدی قباهنر در سال 97 مبلغ 83 میلیارد تومان است که عملکرد خرداد ماه فباهنر بالاتر از میانگین 97 شرکت است. دلیل این موضوع افزایش نرخ فروش و افزایش مقدار فروش شرکت است.

مقدار تولید و فروش فباهنر به سطح تولید و فروش میانگین 97 رسید

مقدار تولید فباهنر در فروردین ماه کمتر از میانگین تولید 97 است اما در ادامه تولید فباهنر با رشد همراه بوده و به سطح میانگین تولیدی 97 رسید. میانگین تولید فباهنر در سال 97 مقدار دو هزار و 95 تن است که در فروردین ماه به 255 تن رسید و در خرداد ماه به دو هزار و 670 تن رسید.

مقدار فروش فباهنر در فروردین ماه کمتر از میانگین فروش 97 است اما در ادامه همانند مقدار تولید، فروش شرکت با رشد همراه بود که در خرداد ماه به سطح فروش میانگین 97 نزدیک شد. میانگین فروش سال 97 فباهنر هزار و 934 تن است که در خرداد ماه بعد کاهش فروردین ماه به سطح فروش هزار و 931 تن رسید.

نرخ فروش محصولات فباهنر روند صعودی در پیش گرفتند

نرخ فروش محصولات فباهنر در فروردین ماه نسبت به اسفند 97 کاهشی است و تنها نرخ فروش تسمه و ورق مسی بدون هیچ کاهشی، روند صعودی داشته است. اما بعد از ریزش فروردین ماه، نرخ فروش محصولات با شیبی ملایم شروع به افزایش کردند و بالاتر از قیمت اسفند 97 قرار گرفتند. نرخ فروش تسمه و ورق مسی در خرداد ماه نسبت به فروردین ماه رشد شش درصدی رقم زد. تسمه ورق برنجی نیز در این بازه زمانی 63 درصد، نرخ فروش لوله مسی رشد 140 درصدی و مقاطع برنجی رشد 81 درصدی داشته است.

 

 

ارسال نظر

تازه ها