کد خبر 103823

بررسی درآمد 4 شرکت نفت ایرانول، نفت سپاهان، نفت بهران و نفت پارس در 11 ماهه سال جاری نشان می‌دهد که بالاترین رقم درآمد مربوط به شسپاست و دو شرکت شرانل و شنفت با درصدی مشابه نسبت به سال قبل رشد درآمد داشته اند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، شرکت‌های روانکار گزارش بهمن‌ماه خود را منتشر کردند؛ این گزارش‌ها حاکی از رشد 4 شرکت این گروه نسبت به مدت مشابه سال قبل دارد.

در ادامه با بررسی عملکرد 11 ماهه این شرکت‌ها به صورت مجزا و مقایسه آنها با هم به شناسایی برترین نماد این گروه می‌پردازیم.

 

نفت ایرانول (شرانل)

شرکت نفت ایرانول با نماد معاملاتی شرانل در 11 ماهه منتهی به بهمن‌ماه سال جاری با رشد 60 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته 4367 میلیارد تومان درآمد کسب نموده است.

شرکت از ابتدای سال با پشت سر گذاشتن روندی صعودی، رکورد ماهانه خود را با کسب درآمد 687 میلیارد تومانی در آذرماه به ثبت رساند و پس از آن تغییر روند داد و در دی و بهمن‌ماه شاهد کاهش درآمد بود. 

 

نفت سپاهان (شسپا)

شرکت نفت سپاهان با نماد معاملاتی شسپا در 11 ماهه منتهی به بهمن‌ماه با رشد 47 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته درآمد 6342 میلیارد تومانی کسب کرده است. 

شسپا از ابتدای سال مالی تقریبا روندی با ثبات و افزایشی را در پیش گرفته بود و در دی ماه رکورد خود با کسب درآمد 871 میلیارد تومانی را به ثبت رساند. 

 

 نفت بهران (شبهرن)

شرکت نفت بهران با نماد معاملاتی شبهرن در 11 ماهه منتهی به بهمن‌ماه سال جاری با رشد 46 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته درآمد 5217 میلیارد تومانی کسب کرده است. 

شرکت نفت بهران از ابتدای سال مالی نوساناتی را در فروش خود طی کرده است و بالاترین رقم درآمد خود را در بهمن‌ماه با رقم 741 میلیارد تومانی به ثبت رسانده است. 

 

 

نفت پارس (شنفت) 

شرکت نفت پارس با نماد معاملاتی شنفت در 11 ماهه منتهی به بهمن‌ماه با رشد 60 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته 3317 میلیارد تومان درآمد داشته است. 

شنفت در آذرماه با کسب درآمد 439.8 میلیارد تومانی رکورد ماهانه خود را به ثبت رساند و پس از آن در دی و بهمن‌ماه با کاهش درآمد مواجه شد. 

 

مقایسه رشد درآمد روانکاران 

دو شرکت شرانل و شنفت نسبت به 11 ماهه سال قبل رشد 60 درصدی و شسپا و شبهرن به ترتیب رشد 47 و 46 درصدی را تجربه کرده‌اند. 

ارسال نظر

تازه ها