کد خبر 101241

شرکت بین المللی توسعه ساختمان از کلیه سهامداران حقیقى و حقوقى خود جهت شرکت در مجمع عمومى سالیانه دعوت به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبرى بااقتصاد، شرکت بین المللی توسعه ساختمان با نماد معاملاتی ثاخت از سهامداران خود جهت شرکت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به 1399/06/31 دعوت به عمل آورد.

جزئیات برگزارى مجمع به شرح زیر است: 

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 10:00 روز سه شنبه مورخ 1399/10/30 در استان تهران ،شهر تهران به آدرس میدان آرژانتین، خیابان بخارست هشتم، پلاک 11 طبقه دهم برگزار میگردد حضور بهم رسانند. 

ب– دستور جلسه :  

استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی.
تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1399/06/31
انتخاب حسابرس و بازرس قانونی
انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار
 
تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره
تعیین پاداش هیئت مدیره
 
سایر موارد
توضیحات: 

سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه می باشد.

ج-نحوه دریافت برگ حضور در جلسه :   

حسب ابلاغیه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص نحوه برگزاری مجامع با توجه به شیوع بیماری کرونا به استحضار سهامداران گرامی می رساند، مجمع با محدودیت حضور سهامداران(حداکثر 15نفر شخص حقیقی یا حقوقی) برگزار می شود. لذا ضمن تشکر از سهامداران درخواست می‌گردد به منظور رعایت تمهیدات یاد شده و حفظ سلامتی خود با عدم حضور فیزیکی در محل برگزاری مجمع و همچنین مشاهده آنلاین و همزمان مجمع مستقیما از طریق سایت http://irangoftman.com/livestream یا از طریق لینک درج شده مذکور در سایت شرکت به آدرس icd.co.ir ، هیأت مدیره را در برگزاری مجمع در زمان مقرر همراهی فرمائید. 

 

 

ارسال نظر

تازه ها