کد خبر 101238

شرکت تامین سرمایه امین از کلیه سهامداران حقیقى و حقوقى خود جهت شرکت در مجمع عمومى سالیانه دعوت به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبرى بااقتصاد، شرکت تامین سرمایه امین از سهامداران خود جهت شرکت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به 1399/06/31 دعوت به عمل آورد.

جزئیات برگزارى مجمع به شرح زیر است: 

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 09:30 روز سه شنبه مورخ 1399/10/30 در استان تهران ،شهر تهران به آدرس خیابان ولیعصر (عج) بالاتر از تقاطع میرداماد خیابان قبادیان غربی پلاک 51 شرکت تامین سرمایه امین برگزار میگردد حضور بهم رسانند. 

ب– دستور جلسه :  

استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی.
تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1399/06/31
انتخاب حسابرس و بازرس قانونی
انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار
 
تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره
تعیین پاداش هیئت مدیره
 
سایر موارد
توضیحات: 

سایر مواردی که به موجب قانون تجارت اتخاذ تصمیم در خصوص آن در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام می باشد.

ج-نحوه دریافت برگ حضور در جلسه :   

حسب ابلاغیه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و سازمان بورس اوراق بهادار در خصوص شرایط برگزاری مجامع با حضور حداکثر ۱۵ نفر و باتوجه به شیوع بیماری کرونا از سهامداران محترم درخواست می شود جهت رعایت پروتکل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به مشاهده آنلاین از طریق سایت شرکت به نشانی www.aminib.com اقدام نموده و ما را در برگزاری مجمع یاری نمایید و همچنین در راستای رعایت اصول بهداشتی از ارائه پذیرایی در مجمع خودداری خواهد شد. ضمناً طرح سوالات سهامداران محترم در زمان برگزاری مجمع از طریق درگاه های اعلام شده امکان پذیر می باشد و سهامداران محترم و یا نمایندگان و وکلای قانونی آنها که خواهان حضور فیزیکی (با رعایت شرایط ابلاغیه های فوق الذکر) در مجمع می باشند از مراجعه به واحد سهام طی روزهای قبل از مجمع پرهیز نموده و صرفاً یک روز قبل از شروع جلسه از طریق شماره تماس 43692228 - 021 نسبت به دریافت برگ ورود به جلسه اقدام نمایند. لازم به ذکر است جهت مراجعه حضوری ارائه کارت ملی و مستندات موید نمایندگی و وکالت، الزامی می باشد. 

 

 

ارسال نظر

تازه ها