کد خبر 100886

شرکت سیمان ممتازان کرمان از کلیه سهامداران خود جهت حضور در مجمع تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه دعوت به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، شرکت سیمان ممتازان کرمان با نماد معاملاتی سمتاز از کلیه سهامداران حقیقی و حقوقی خود برای حضور در مجمع عمومی فوق العاده دعوت به عمل آورد.

جزئیات آگهی منتشر شده به شرح زیر است:

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
با عنایت به مجوز افزایش سرمایه با شماره مجوزDPM-IOP-99A-179 مورخ 1399/10/02 از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 10:30 روز چهار شنبه مورخ 1399/10/24 در استان کرمان ،شهر کرمان به آدرس کیلومتر 32 جاده کرمان - رفسنجان برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :  

 
تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه
 
تغییر موضوع فعالیت
 
سایر موارد

توضیحات:

- قرائت و استماع گزارش توجیهی هیئت مدیره و گزارش بازرس قانونی در خصوص پیشنهاد افزایش سرمایه - اصلاح موادی از اساسنامه - سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده باشد .

ج-نحوه دریافت برگ حضور در جلسه :  

ضمناً به موجب ماده 99 لایحه اصلاحی قانون تجارت و ماده 19 اساسنامه ، سهامداران محترم یا وکیل یا نماینده قانونی ایشان که در جلسه حضور می یابند ، با در دست داشتن اصل کارت ملی و حسب مورد معرفی نامه رسمی از شخص حقوقی و یا وکالت نامه رسمی ، برای دریافت برگ ورود در محل مجمع حضور یابند . با توجه به اینکه بر اساس مقررات اداره ثبت شرکتها لازم است مشخصات کامل سهامداران در سامانه ثبت شرکتها درج گردد ، همراه داشتن اصل کارت ملی جهت ورود به مجمع الزامی می باشد . 

 

 

ارسال نظر

تازه ها