کد خبر 100829

شرکت شیر پاستوریزه پگاه گلستان برای انتخاب اعضای هیأت مدیره خود مجمع عمومی تشکیل می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، شرکت ایران شیر پاستوریزه پگاه گلستان با نماد معاملاتی غگلستا از کلیه سهامداران حقیقی و حقوقی خود برای حضور در مجمع عمومی فوق العاده دعوت به عمل آورد.

جزئیات آگهی منتشر شده به شرح زیر است:

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 11:00 روز شنبه مورخ 1399/11/04 در استان گلستان ،شهر گرگان به آدرس میدان بسیج، بلوار پگاه، ابتدای جاده هزار پیچ، شرکت شیر پاستوریزه پگاه گلستان برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :  

 
انتخاب اعضای هیئت‌مدیره
 
سایر موارد
توضیحات:

ج-نحوه دریافت برگ حضور در جلسه :  

با توجه به شیوع بیماری ناشی از کرونا و حسب ابلاغیه های ستاد ملی مدیریت مبارزه با بیماری کرونا و سازمان بورس و اوراق بهادار و الزام حضور ارکان، هیئت رئیسه و نمایندگان سازمان بورس و حسابرس و بازرس قانونی شرکت، از سهامداران محترم تقاضا می گردد با مشاهده هم زمان مجمع از طریق پیام رسان اینستاگرام به آدرسpegah.golestan خادمان خود را در برگزاری این مجمع یاری رسانند. همچنین لازم به ذکر است که به علت رعایت شرایط بهداشتی از ارائه پک تبلیغاتی و پذیرایی رایج در مجامع، خودداری شده است. بدیهی است مانند سایر مجامع عمومی،سوالات در جلسه مطرح خواهد شد.

 

 

 

ارسال نظر

تازه ها