کد خبر 100810

شرکت نفت پارس با انتشار آگهی در سایت کدال از کلیه سهامداران خود جهت حضور در مجمع تصمیم گیری جهت انتخاب اعضای هیئت‌مدیره دعوت به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، شرکت نفت پارس با نماد معاملاتی شنفت از کلیه سهامداران حقیقی و حقوقی خود برای حضور در مجمع عمومی فوق العاده دعوت به عمل آورد.

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 10:00 روز پنج شنبه مورخ 1399/10/11 در استان تهران ،شهر تهران به آدرس کیلومتر 22 جاده مخصوص کرج - پالایشگاه نفت پارس برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :  

 
انتخاب اعضای هیئت‌مدیره
سایر موارد

توضیحات:

سایر موارد قابل طرح که در صلاحیت مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده باشد.

ج-نحوه دریافت برگ حضور در جلسه :  

با توجه به ابلاغیه شماره 050/440/ب/98 مورخ 1398/12/26 سازمان بورس و اوراق بهادار، تا اطلاع ثانوی برگزاری مجامع عمومی شرکتها، صرفا در صورتی که با حضور حداکثر 15 نفر شخص حقیقی و یا نمایندگان اشخاص حقوقی برگزار شود امکان پذیر می باشد. لذا شرکت نفت پارس شرایط حضور مجازی سهامداران محترم را در جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده فراهم خواهد نمود. اطلاعات مربوط به نحوه دسترسی مجازی سهامداران محترم، در آگهی نحوه برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده، در سامانه جامع ناشران (کدال) منتشر خواهد شد. 

 

ارسال نظر

تازه ها