کد خبر 100807

شرکت ایران خودرو دیزل با انتشار آگهی در سایت کدال از کلیه سهامداران خود جهت حضور در مجمع تصمیم گیری در خصوص شمولیت مفاد ماده 141 قانون تجارت دعوت به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، شرکت ایران خودرو دیزل با نماد معاملاتی خاور از کلیه سهامداران حقیقی و حقوقی خود برای حضور در مجمع عمومی فوق العاده دعوت به عمل آورد.

جزئیات آگهی منتشر شده به شرح زیر است:

لف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
پیرو مجمع نوبت اول مورخ 1399/10/07 که به حد نصاب نرسید از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 10:00 روز شنبه مورخ 1399/10/20 در استان تهران ،شهر تهران به آدرس کیلومتر 10 جاده مخصوص کرج ، شرکت محورسازان ایران خودرو برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :  

تصمیم گیری در خصوص شمولیت مفاد ماده 141 قانون تجارت

ج-نحوه دریافت برگ حضور در جلسه :  

سهامداران محترم و یا نمایندگان قانونی آنان که مایل به حضور در جلسه مجمع مزبور می باشند می توانند با ارائه برگ سهام و کارت شناسایی معتبر در ساعات اداری روز چهارشنبه مورخ 99/10/17 جهت دریافت کارت ورود به جلسه به دفتر امور مجامع و سهام شرکت واقع در تهران میدان آزادی ابتدای خیابان آزادی خیابان میرقاسمی پلاک 32 ساختمان شرکت تولیدمحورخودرو طبقه اول مراجعه نمایند. 

 

 

ارسال نظر

تازه ها