کد خبر 100767

شرکت پالایشگاه نفت اصفهان با نماد «شپنا» با جابجایی بیش از 335 میلیون سهم به ارزش بیش از 460 میلیارد تومان بیشترین ارزش معاملات بازار امروز را به خود اختصاص داد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، معاملات بازار امروز بعد از چند روز منفی شدن شاخص کل بورس با افزایش تقاضا در نمادهای شاخص‌ساز پی گرفته شد و شاخص کل بورس با افزایش بیش از 18 هزار واحدی به کار خود پایان داد.

پالایشگاه نفت اصفهان با نماد «شپنا» در معاملات امروز بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد. خودرو و شستا بعد از شپنا بیشترین ارزش معاملات بازار را به خود اختصاص دادند. در شپنا بیش از 335 میلیون سهم جابجا شد و ارزش معاملات این نماد بیش از 460 میلیارد تومان بود.

حقیق‌ها در این نماد امروز خریدار بودند و بیش از 487 میلیارد تومان نقدینگی وارد این نماد کردند و ارزش صف خرید «شپنا» امروز بیش از 35 میلیارد تومان بود.

حقیقی‌ها در نماد «شپنا» بازیگران اصلی بودند به طوری که در سویه تقاضا بیشاز 95 درصد سهام شرکت را در معاملات امروز خریداری کردند. میانگین خرید هر حقیقی در نماد «شپنا» 26 میلیون تومان بود و میانگین فروش نیز 24 میلیون تومان بوده است.

انتهای خبر 

ارسال نظر

تازه ها