کد خبر 100160

در معاملات بازار امروز نماد «خساپا» بیشترین حجم معاملات را با جابجایی 1 میلیارد و 658 میلیون سهم به ارزش 440 میلیارد تومان از آن خود کرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، معاملات بازار امروز نیز با عرضه سنگین سهام توسط سهامداران آغاز شد اما رفته رفته بر قدرت تقاضا افزوده شد و برخی از سهام بزرگ بورس از جمله «فملی» در دقایق پایانی بازار صف خرید تشکیل دادند.

در معاملات بازار امروز بیشترین حجم معاملات در دست نماد «خساپا» بود و نزدیک 1 میلیارد و 658 میلیون سهم در این نماد جابجا شد. ارزش معاملات نماد «خساپا» به 440 میلیارد تومان رسید. نماد «خودرو» نیز دومین شرکت به لحاظ حجم معاملات بود. در این نماد 1 میلیارد و 279 میلیون سهم به ارزش 466 میلیارد تومان جابجا شد. نماد «وتجارت» با جابجایی 1 میلیارد و 259 میلیون سهم به ارزش 437 میلیارد تومان جایگاه سوم حجم معاملات بازار را به خود اختصاص داد.

خالص فروش حقیقی‌های شرکت سایپا معادل 262 میلیون سهم و خالص خرید حقوقی‌های این نماد نیز معادل 262 میلیون سهم بود. میانگین خرید هر فرد حقیقی در نماد خساپا معادل 16 میلیون تومان بود و میانگین فروش هر شخص حقیقی نیز معادل 27 میلیون تومان را نشان می‌دهد.

برآیند ورود و خروج پول حقیقی‌ها نشان از خروج نزدیک به 70 میلیارد تومان از این نماد را نشان می‌‌دهد.

انتهای خبر

 

ارسال نظر

تازه ها