کد خبر 93633

در ماموریتی به کمیسیون های اقتصادی مجلس

رئیس مجلس شورای اسلامی در سخنانی از کمیسیون های تخصصی خواست که طرح فروش اوراق نفتی را بررسی و در صورت لزوم آن را نهایی کنند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (یکشنبه 26 مردادماه) پس از آغاز جلسه علنی مجلس درباره جلسه غیرعلنی امروز مجلس اظهار داشت: در جلسه غیرعلنی درباره فروش اوراق سلف نفتی که در شورای هماهنگی اقتصادی مطرح شده است بحث و گفت‌وگو شد.

وی افزود: چون این موضوع ( فروش اوراق سلف نفتی) در دستور شورای کار هماهنگی اقتصادی بود، لازم بود که نمایندگان مجلس نیز برای این موضوع مهم بحث و بررسی‌هایی صورت بدهند بنابراین دو ساعت در دستورکار جلسه غیرعلنی بود تا رؤسای کمیسیون‌های اقتصادی و برنامه و بودجه گزارشی را به نمایندگان ارائه کردند و نمایندگان نیز نظرات خود را بیان کردند و ان شاءالله این جمع‌بندی‌ها می‌تواند در تصمیم‌گیری نهایی شورای عالی اقتصادی تأثیرگذار باشد.

وی افزود: در نهایت جمع‌بندی این شد که کمسیون انرژی و کمیسیون برنامه و بودجه  کمیسیون اقتصادی به صورت جداگانه و اگر ضرورت داشت مشترک به این موضوع رسیدگی و آن را نهایی کند. 

وی تأکید کرد: با توجه به اینکه آخر هفته کنکور سراسری را داریم نمایندگان مجلس در دو کمیسیون بهداشت و درمان و کمیسیون آموزش، و همچنین در حوزه های انتخابیه خود، نظارت دقیقی را با همکاری معاونت وزارت مجلس برای پیاده‌سازی پروتکل‌های بهداشتی داشته باشند.

منبع: فارس 

ارسال نظر

تازه ها