کد خبر 93580

رئیس بنیاد مستضعفان در سخنانی اعلام کرد بنیاد قصد دارد 14 هزار تبلت برای دانش اموزان تحت پوشش کمیته امداد خریداری کند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، رئیس بنیاد مستضعفان از خرید ۱۴ هزار تبلت برای دانش‌آموزان تحت پوشش کمیته امداد با هدف بهره‌مندی دانش‌آموزان کم بضاعت کشور از آموزش مجازی و ایجاد شرایط برابر و مناسب آموزشی خبر داد.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی بنیاد مستضعفان، «سید پرویز فتاح»  در تشریح جزئیات این طرح، اظهار کرد: به دنبال شیوع کرونا و اتخاذ سیاست آموزش مجازی از سوی وزارت آموزش و پرورش، تامین ۱۴ هزار دستگاه تبلت برای دانش‌آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و فرزندان خانواده‌های مددجویان امداد، انجام می شود.

رئیس بنیاد مستضعفان افزود: بر این اساس مقرر شد با توجه به مشکلات دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در تامین تبلت، بنیاد مستضعفان با هدف بهره‌مندی دانش آموزان کم بضاعت کشور از آموزش مجازی و ایجاد شرایط برابر و مناسب برای فرزندان خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد با سایر دانش آموزان کشور، خرید ۱۴ هزار دستگاه تبلت را متقبل شود.

وی با بیان اینکه قرار است تمامی این تبلت‌ها از محصولات تولید داخل کشور خریداری شود، گفت: بنیاد مستضعفان برای تامین این تبلت‌ها، مبلغ ۲۴ میلیارد تومان را تخصیص داد و این مبلغ به حساب کمیته امداد امام خمینی (ره) واریز شد.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها