کد خبر 93405

قرارداد داریوش شجاعیان با باشگاه استقلال در پایان فصل جاری به پایان می‌رسید اما احمد سعادتمند امروز مذاکراتی را با این بازیکن داشت تا قرارداد جدیدی را به امضا برسانند و در نهایت با توافق طرفین داریوش شجاعیان قراردادش را با باشگاه استقلال به مدت ۲ فصل دیگر تمدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، داریوش شجاعیان در اواخر نیم فصل مسابقات لیگ برتر دچار پارگی رباط شد و با توجه به اینکه دوران نقاهت او ۶ ماه طول می‌کشید نامش از فهرست بازیکنان این تیم خط خورد.

با توجه به گسترش ویروس کرونا و طول کشیدن مسابقات لیگ برتر و رسیدن شجاعیان به بهبودی کامل، باشگاه استقلال قصد داشت نام وی را به فهرست خود اضافه و در بازی‌های باقی‌مانده فصل از وی استفاده کند اما سازمان لیگ اجازه این کار را به آبی‌پوشان تهرانی نداد.

قرارداد داریوش شجاعیان با باشگاه استقلال در پایان فصل جاری به پایان می‌رسید اما احمد سعادتمند امروز مذاکراتی را با این بازیکن داشت تا قرارداد جدیدی را به امضا برسانند.

در نهایت با توافق طرفین داریوش شجاعیان قراردادش را با باشگاه استقلال به مدت ۲ فصل دیگر تمدید کرد.

باشگاه استقلال قصد دارد قرارداد بازیکنان تاثیرگذار این تیم را که رو به پایان است تمدید کند تا اتفاقاتی که در پایان فصول گذشته باعث جدایی بازیکنان این تیم می‌شد، تکرار نشود.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها