کد خبر 92892

کامیون های متخلف از این پس در پایتخت با جریمه و برخورد جدی پلیس مواجه می شوند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سرهنگ جهانشاه بهرام آبادی در حاشیه اجرای این طرح گفت: در راستای نظم بخشی ترافیکی و برخورد با تخلفات راهنمایی و رانندگی، ماموران پلیس راهور با کامیون های متخلف در سطح معابر پایتخت برخورد  می‌کنند و اگر این کامیون‌ها وارد محدوده های مشخص شده شهری شوند، علاوه بر اعمال قانون توقیف نیز می‌شوند.

وی با بیان اینکه طرح برخورد با تخلفات کامیون ها در سطح معابر پایتخت از این هفته تشدید شده است، گفت:  سرعت کامیون ها یکی از مواردی است که در طرح به آن توجه ویژه ای شده و با کامیون هایی که با سرعت غیرمجاز تردد کنند برخورد خواهد شد.

به گفته وی عدم رعایت مقررات حمل بار و اضافه بار، تردد غیر مجاز در ساعات ممنوعه و معابر ممنوع، نقص فنی و نداشتن معاینه فنی، عدم استفاده از حفاظ و پوشش در حین حمل بار و ... از جمله تخلفاتی است که در اجرای این طرح با آن برخورد خواهد شد.

معاون ترافیکی پلیس پایتخت با بیان اینکه تمامی کامیون ها موظف به نصب پلاک درشت و خوانا در قسمت بالای کامیون هستند، گفت: نداشتن پلاک سوم و ناخوانا بودن ارقام پلاک های کامیون ها و همراه نداشتن مدارک کامل کامیون نیز از دیگر مواردیست که ماموران پلیس راهور در صورت مشاهده با آن برخورد خواهد کرد.

 

ارسال نظر

تازه ها