کد خبر 92297

پلیس مبارزه با مواد مخدر از دستگیری و جمع آوری 418 معتاد کتجاهر از سطح شهر تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در حاشیه اجرای طرح  امنیت محله محور و دستگیری و جمع آوری معتادان خرده فروشان موادمخدر و معتادان متجاهر گفت: این طرح از ۱۰ روز گذشته و با رعایت موارد و پروتکل های بهداشتی به مرحله اجرا درآمده و طی آن ۷۲ خرده فروش مواد مخدر دستگیر و ۴۱۸ معتاد متجاهر نیز جمع آوری شدند. 
 
وی با بیان اینکه اجرای این طرح در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با هنجارشکنان جامعه،  اجرا شده است، افزود: برخورد با جرائم مرتبط با موادمخدر و جمع آوری معتادان متجاهر همواره جزو درخواست های مردمی و اولویت های پلیس بوده است. در همین راستا نیز این طرح با هدف شناسایی مناطق جرم خیز و آلوده در سطح شهر تهران و به ویژه مناطق مرکزی پایتخت به مرحله اجرا رسید.


رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: در اجرای این طرح همچنین بیش از  پنج کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی از معتادان و خرده فروشان کشف و ضبط شد.

 حسنوند با بیان اینکه برای خرده فروشان پرونده ای تشکیل شده و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند، اظهارکرد: همچنین معتادان متجاهر نیز به مراکز درمانی تحویل داده شدند./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها