کد خبر 91980

طبق اعلام مجلس شورای سالامی قالیباف برای اولین سفر استانی خود قرار است به اهواز و خوزستان سفر کند.

 

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سید کریم حسینی اظهار داشت: با دعوت مجمع نمایندگان خوزستان رئیس مجلس شورای اسلامی در نخستین برنامه استانی به خوزستان سفر می‌کند.

وی درباره جزئیات برنامه سفر قالبیاف به خوزستان افزود: موضوعاتی مانند تصویب قانونی برای تامین حقابه شرب، کشاورزی و محیط زیست خوزستان، تعهدات وزارت نفت درخصوص حق آلایندگی، مسئولیت‌های اجتماعی و عدم واگذاری دانشگاه نفت پیگیری می‌شود.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: به‌کارگیری مدیران بومی در صنایع و بویژه هیئت مدیره صنایع استان، حذف مدیریت ناکارآمد در حوزه‌های مختلف استان، توسعه و اصلاح راه‌های روستایی‌ و جاده‌های پرتردد، توجه ویژه به اشتغال پایدار در راستای محرومیت‌زدایی از مسایل مدنظر نمایندگان استان در این سفر استانی است.

نماینده مردم اهواز، حمیدیه، کارون و باوی در مجلس یازدهم با اشاره به اهداف اقتصادی سفر قالیباف به خوزستان بیان داشت: رفع موانع سرمایه‌گذاری و کمک به تولید پایدار، راهکارهای رونق و توسعه بخش کشاورزی، ارتقاء شاخص‌های آموزشی، بهداشتی و درمانی و بررسی دلایل عقب بودن توسعه و پیشرفت استان در قیاس با دیگر استان‌ها از اهداف اقتصادی است که در این سفر دنبال می‌شود./تسنیم

 

ارسال نظر

تازه ها