کد خبر 87294

ادارات دولتی همچنان با حضور دو سومی کارمندان کار خود را از ساعت 7 تا 14 انجام خواهند داد به استثنا شب های قدر که ساعت کاری از 9 تا 14 اعلام شده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، غلامرضا عباس پاشا با اشاره به وضعیت حضور کارکنان دستگاه‌های اجرایی اظهار داشت: مصوبه حضور دو سوم کارکنان دستگاه های اجرایی استمرار دارد و یک سوم کارکنان وظایف خود را به صورت دورکاری انجام می‌دهند و در صورت عدم امکان انجام وظایف به صورت دورکاری با اعطای مرخصی به صورت نوبت بندی با اولویت بانوان دارای فرزند خردسال و کارکنان آسیب پذیر به ترتیب اقدام شود.
 
وی همچنین ادامه داد: در راستای استمرار مصوبه قبلی شروع ساعت کار کارکنان تا اطلاع ثانوی در استان تهران از ساعت ۷ تا ۱۴ خواهد بود و در شهرستان‌های استان تهران که روزهای پنجشنبه نیز به ارائه خدمت به مردم می‌پردازند، طبق روال گذشته ساعات کاری در روزهای عادی از ۷:۳۰ تا ۱۴ و روزهای پنجشنبه از ۷:۳۰ تا ۱۳ می‌باشد.
 
بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران همچنین گفت: با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی و اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی مدیریت مقابله با ویروس کرونا، باید حداکثر برنامه ریزی و تمهیدات لازم در راستای حفظ سرمایه انسانی به منظور پیشگیری و قطع زنجیره انتقال ویروس به عمل آید و خللی در روند خدمت‌رسانی به مردم ایجاد نشود.
 
عباس پاشا همچنین با اشاره به تغییر ساعات کاری ادارات و بانک‌ها در روزهای پس از شب قدر اظهار کرد: به‌منظور توفیق بیشتر در احیاء و شب‌زنده‌داری شب‌های قدر برای کارمندان دولتی پس از شب قدر ۱۹ و ۲۳ ساعات کاری ادارات با ۲ ساعت تأخیر آغاز می شود./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها