کد خبر 84421

ناصر رضازاده مسئول کمیته امداد خرمشهر اعلام کرد شرکت فولاد خرمشهر به این سازمان 3 هزار بسته بهدشاتی برای ارسال به مددجویان اهدا کرده است و همچنین 750 میلیون تومان کمک نقدی به این مجموعه داده شده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد علی ناصر زاده اظهار کرد: سبد بهداشتی و کمک معیشتی برای مقابله با بیماری کرونا از سوی نهادها و مؤسسه‌های خیریه به کمیته امداد خرمشهر اهدا و با همکاری دهیاری‌ها مناطق روستایی و حوزه بسیج سپاه خرمشهر درب منازل مددجویان توزیع شد.

وی افزود: شرکت فولاد خرمشهر نیز ۳ هزار بسته بهداشتی به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال به مددجویان خرمشهر اهدا کرد.

رئیس کمیته امداد خرمشهر ادامه داد: با همکاری بنیاد مستضعفان به حساب ۲۲۱ از مددجویان سالمند و مبتلا به بیماری صعب‌العلاج برای تهیه بسته‌های بهداشتی وجه نقد به ارزش ۵۰ میلیون تومان واریز شد.

ناصر زاده از همکاری مؤسسات خیریه برای تأمین مایحتاج زندگی مددجویان تحت پوشش این کمیته نیز اشاره کرد و گفت: با همکاری مؤسسه امام علی (ع) ۲۵۰ بسته مواد غذایی و ۲۵۰ البسه به ارزش ۱۰۰ میلیون تومان تهیه شد و در اختیار مددجویان قرار گرفت.

وی در پایان اظهار کرد: با توجه وضعیت پیش‌آمده در اثر شیوع بیماری کرونا این کمک‌ها در قالب جشن نیکوکاری و برای کمک‌رسانی به خانواده در راستای جلوگیری از حضور خانواده در اجتماعات در نظر گرفته شده است./مهر

 

ارسال نظر

تازه ها