کد خبر 83834

دادستان کاشان از تعطیلی تمامی ادارات تا تاریخ 15 فروردین 99 با توجه به شرایط حاد شیوع ویروس کرونا در این شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، روح‌الله دهقانی دوشنبه ۴ فروردین‌ماه گفت: با توجه به وضعیت حاد شیوع ویروس کرونا در کاشان، در جلسه پنج‌شنبه ۲۹ اسفندماه تصمیم به تعطیلی کلیه ادارات دولتی و کارخانجات این شهرستان تا ۱۵ فروردین‌ماه گرفته شد.

وی تاکید کرد: با تعطیلی مطلق ادارات، نهادهای عمومی کاشان و کارخانجات و اصناف با همراهی شهروندان و عزم جزم مسئولین گام بزرگی برای شکست بیماری کرونا برداشته خواهد شد.

دهقانی خاطرنشان کرد: تصمیم بر تعطیلی ادارات دولتی کاشان در جلسه ستاد پیگیری از کرونا با حضور دکتر محسن توکلی نماینده تام‌الاختیار وزیر بهداشت و نماینده کاشان و آران و بیدگل و سایر اعضای ستاد در محل فرمانداری کاشان برگزار شد که همگی اعضا به اتفاق آرا در خصوص تعطیلی ادارات دولتی کاشان تا ۱۵ فروردین تصمیم‌گیری نمودند.

اشاره‌ای به وضعیت ادارات و نهادهای شهرستان آران و بیدگل نشده  است اما با توجه به آن‌که ستاد مقابله با کرونای هر دو شهرستان در فرمانداری کاشان تشکیل جلسه داده و تصمیمات این نشست‌ها در مورد هر دو شهرستان اغلب یکسان است، به نظر می‌رسد این مصوبه مشمول این شهرستان هم هست و اداره‌های این شهرستان نیز تا ۱۵ فروردین‌ماه تعطیل خواهد بود.

 

ارسال نظر

تازه ها