کد خبر 83691

در خراسان شمالی طبق دستور آمده از طرف استاندار باید تمام مراکز خرید شلوغ تا 15 فروردین ماه بسته شوند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، محمدعلی شجاعی در گفتگو با خبرنگاران بعد از برگزاری نشست ویدئو کنفرانس رئیس جمهور با استانداران اظهار داشت: مراکز خریدی که در اپلیکیشن خرید سروینا به مردم معرفی شده‌اند، نباید تعطیل شوند.

استاندار افزود: مدیران سازمان‌ها و اداراتی که نیاز ضروری به حضور فیزیکی کارمندان آن‌ها وجود ندارد، با مرخصی و دورکاری کارمندان تا ۱۵ فروردین موافقت کنند.

وی ادامه داد: مراکز شلوغ مانند پاساژها، مراکز خرید و اماکن گردشگری باید تا ۱۵ فروردین تعطیل شوند.

شجاعی همچنین بر تعطیلی برخی از اتحادیه‌ها و اصناف با بررسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تاکید کرد.

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی در ادامه خاطر نشان کرد: ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور و مقامات کشوری و استانداران برگزار می‌شود تا اطلاعات لازم به سمع و نظر استان‌ها رسانده شود.

محمدعلی شجاعی افزود: هر وزیر به عنوان معین یک استان انتخاب و وزیر ارشاد و فرهنگ اسلامی به عنوان وزیر معین استان خراسان شمالی معرفی شده است و بنده در تماس با وی درخواست‌ها را اعلام کرده‌ام.

استاندار در بخش دیگر سخنان خود از همراهی مردم استان برای مقابله با ویروس کرونا قدردانی کرد و ابراز امیدواری کرد: با همکاری مردم در ادامه این مسیر، خراسان شمالی جز استان‌های برتر در پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس باشد./مهر

 

ارسال نظر

تازه ها