کد خبر 83222

نماینده شورای شهر تهران ایز تحت کنترل بودن ورودی و خروجی های بهشت زهرا خبر داد و گفت: به جز متوفیان جدید دیگر افراد حق ورود به بهشت زهرا ندارند.

به گزارش پایگاه خبری باقتصاد،  زهرا صدر اعظم نوری در برنامه ای رادیویی ضمن دعوت مردم به صبر و تحمل و اندیشه در شرایط کنونی گفت: در این شرایط واقعا نباید به دور از عقل و منطق کاری انجام داد و بی‌تابی کرد و اگر همه مردم همکاری نکنند قطعا این مشکل شدت بیشتری پیدا خواهد کرد.

وی افزود: مسئله امروز مسئله مرگ و زندگی است و به هیچ وجه شوخی بردار نیست؛ همه باید این وضعیت را جدی بگیریم و اگر قرار باشد دستورالعمل‌ها اجرایی نشوند شرایط به مراتب سخت تر خواهد شد. وقتی کادر درمانی، پزشکی و درمانی برای حفظ جان مردم با شهامت کامل و ایثار، جان خود را به خطر می‌اندازند پس هر کسی باید رفتار صحیح و منطقی از خود بروز دهد.

عضو شورای شهر اسلامی تهران بهترین کمک و بهترین نوع مبارزه با ویروس کرونا را پیشگیری و در خانه ماندن عنوان کرد و افزود: وقتی شرایط خاص و بحرانی می‌شود، دیگر نمی‌توان رفتارهای معمولی گذشته را داشت و به راحتی در بازار و خیابان تردد و خرید کرد.

صدر اعظم نوری با ابراز خرسندی از درک بالای اکثریت مردم از این شرایط بحرانی گفت: ما در پنجشنبه‌ای که گذشت شاهد بودیم که مردم به بهشت زهرا (س) و آرامگاه ها نرفتند که این رفتار بسیار خوبی است، اما مجددا توصیه می کنیم که این سنت حسنه را در پنجشنبه پیش رو هم کنار بگذارند و بعد از گذر از این دوران به زیارت اهل قبور بروند و کارهای عقب مانده خود را جبران کنند.

عضو شورای شهر اسلامی تهران با اشاره به اینکه ورودی‌های بهشت زهرا کنترل می‌شوند و طبیعتاً برخی ورودی‌ها نیز مسدود خواهند شد، افزود: ورودی‌های باز هم تحت کنترل هستند و به جز بخش متوفیان و خاکسپاری اجازه رفت و آمد معمول و متداول داده نمی‌شود./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها