کد خبر 83157

فرماندهی نیروانتظامی تهران خبر داد تمام مقرهای فرماندهی پلیس برای مبارزه علیه کرونا مجهز شده اند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مسعود مصدق در این باره اظهار کرد: جلسات قرارگاه ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در خصوص مقابله با ویروس کرونا، به ریاست اینجانب به عنوان معاون هماهنگ کننده فاتب و همچنین کلیه مسئولین، معاونین و روسای پلیس‌های تخصصی به صورت روزانه و مستمر تشکیل می شود و نحوه مقابله و مبارزه با شیوع و گسترش ابعاد ویروس و همچنین اقداماتی که پلیس می تواند در حوزه وظایف خود با استفاده از نیروهای متعهد و متخصص در کلیه مقر های پلیس پایتخت و سطح شهر انجام دهد مورد بررسی قرار می گیرد.


معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از توزیع 7000بسته بهداشتی شامل دستکش، ماسک و مواد ضد عفونی کننده و آماده سازی 8000 بسته دیگر برای توزیع در بین کارکنان کادر و وظیفه خبر داد و گفت: روزانه ۱۳۸ مقر انتظامی از جمله کلانتری ها، ستاد ترخیص، ستادهای پلیس‌های تخصصی و ... در پلیس پایتخت گند زدایی و ضد عفونی می شوند.


معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی تهران ادامه داد: در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کویید ۱۹ از جمله اقدامات همکاران ما در حوزه کلانتری و ستادها می توان به تب سنجی کارکنان و ارباب رجوع با دستگاه های تب سنج و همچنین برگزاری جلسات توجیهی و آموزشی برای کارکنان در خصوص راهکارها و نحوه پیشگیری از این بیماری و چگونگی به حداقل رساندن خطر ابتلا به این ویروس اشاره کرد؛ زیرا نگهداری و حفاظت از کارکنان و نیروی انسانی که به نوعی مهمترین سرمایه های ما هستند و همچنین ارباب رجوع ، از اولویت های نیروی انتظامی به شمار می آید. در همین راستا طرح ضد عفونی مقرهای پلیس پایتخت به صورت روزانه با انجام عملیات تب سنجی ارباب رجوع ها و کارکنان انتظامی و همچنین ضد عفونی کردن مقرها و خودروهای انتظامی انجام می شود.

وی در پایان با بیان اینکه دستور العمل‌های صادر شده از قرارگاه مبارزه با کرونا در ناجا پس از بومی سازی بطور دقیق اجرا خواهد شد، افزود: به حول و قوه الهی تا ریشه کنی ویروس منحوس کرونا با تمام توان و قدرت در خدمت مردم عزیزمان خواهیم بود./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها