کد خبر 81956

با حکم وزیر بهداشت؛

از سوی دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر حمیدرضا جمشیدی به عنوان دبیرستاد ملی مدیریت بیماری کرونا منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر حمیدرضا جمشیدی

با توجه به سوابق اجرایی ارزنده تان و تجربه سال های سخت دفاع مقدس ، بدینوسیله بعنوان دبیر ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا منصوب می شوید .

اهم انتظارات از جنابعالی عبارتند از :

1-         هماهنگی در تشکیل مستمر جلسات

2-         ارسال دستور جلسات حتی الامکان با فاصله مناسب قبل از تشکیل

3-         تدوین صورتجلسات و پیگیری مراحل اجرائی

4-         پایش نحوه اجرای مصوبات ستاد و اعلام گزارش سریع هرگونه عدم اجرا توسط دستگاه های ذیربط

5-         جلب مشارکت و هماهنگی بین اعضاء ستاد و دستگاه ها در راستای برنامه های اجرائی و علمی که می تواند به کوتاهتر شدن زمان حضور بیماری در کشور کمک کند.

6-         تشکیل جلسات مستمر قرارگاه اجرائی مدیریت بیماری کرونا در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که با حضور صاحب نظران، مدیران اجرائی بخش سلامت و دانشگاه ها به عنوان جانشین اینجانب.

7-         تدوین و ابلاغ سریع شرح وظایف کمیته های ستاد، تشکیل جلسات مستمر با مدیران و نمایندگان کمیته ها، پیگیری و اعلام گزارش آنها در جلسات ستاد

8-         نظارت بر عملکرد دانشگاه های علوم پزشکی و ستاد های استانی و اعلام گزارش مستمر به اینجانب

9-         مدیریت بر بخش های ستادی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در معاونت های مختلف، به خصوص نظارت بر نحوه تامین و توزیع مایحتاج دانشگاه ها و مراکز بهداشتی درمانی کشور از قبیل مواد مصرفی، تجهیزات، تخت بیمارستانی، نیروی انسانی و غیره، همچنین نیازهای مالی جهت پشتیبانی برنامه در سطح ملی

10-       جمع آوری نظارت کمیته های علمی، اپیدمیولوژی و دیگر مراجع جهت پیش بینی بیماری و زمان پیک و کاهش رفتار تهاجمی ویروس و ارائه آن به جلسات ستاد و همچنین اعلام گزارش نحوه مدیریت، کاستی ها، نقاط ضعف و قوت عملکرد ستادهای استانی و اطلاع رسانی لازم به آنها جهت اصلاح رویه های اجرائی .

توفیق جنابعالی را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

 

ارسال نظر

تازه ها