کد خبر 81683

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام کرد:

تست کرونای 5 نماینده مجلس شورای اسلامی مثبت اعلام شد و این مووضع باعث شد تا از 100 نماینده مجلس تست کرونا گرفته شود.برای کنترل شیوع کرونا مجلس تعطیل اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، اسداله عباسی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پیروی نامه وزیر بهداشت به رئیس مجلس مقرر شد سه نفر از اعضای هیئت رئیسه مجلس متشکل از  آقایان مسعود پزشکیان،  اکبر رنجبرزاده و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا حضور یافته و برای  برگزاری جلسات علنی مجلس نظرات خود را ارائه دهند.

او با در بحث بررسی لایحه بودجه ۹۹ ، از آنجایی که مجلس این لایحه را به کمیسیون تلفیق ارجاع داده است، هنوز گزارشی از این کمیسیون به پارلمان ارائه نشده است.

عباسی تصریح کرد: از فردا جلسات کمیسیون تلفیق برای بررسی بودجه برقرار است و گزارش نهایی این کمیسیون را به هیئت رئیسه ارائه خواهد داد تا هرچه سریعتر مجلس بودجه ۹۹ را تصویب کند.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی گفت: رئیس جمهور  در این‌باره با رهبر انقلاب صحبت کرده‌اند و با اذن ایشان قرار شده است که کشاورز همچنان سرپرست وزارت کشاورزی را برعهده داشته باشد.

عباسی بیان کرد: قرار است گزارش کمیسیون تلفیق از لایحه بودجه و گزارش هیئت سه نفره برای بررسی کرونا به هیئت رئیسه مجلس ارائه شده و در جلسه بعدی هیئت رئیسه مجلس بررسی شود.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه منتظر گزارش هیئت سه نفره از ستاد کرونا هستیم، گفت: مجلس فردا جلسه علنی ندارد و این روند تا روز دوشنبه ادامه دارد، همچنین  ادامه جلسات به تصمیم هیئت رئیسه مجلس موکول شده است. 

او بیان کرد: از صد نفر نماینده مجلس که تست کرونا داده‌اند تست پنج نفر از آنها مثبت بوده است، بنابراین با تمهیدات در نظر گرفته شده از سوی مجلس مقرر شد از دیگر نمایندگان هم این تست گرفته شود./باشگاه خبرنگاران

 

ارسال نظر

تازه ها