کد خبر 79465

یگی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درباره انتخابات و اصلاحات و تغییرات گفت: تنها این انتخابات است که می تواند آینده روشنی برای کشور رقم بزند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد اصغر مسعودی با تاکید بر لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش‌ روی مجلس شورای اسلامی گفت: کشور ما کشوری است که دموکراسی در آن به خوبی دیده می‌شود؛ شاید در منطقه کشوری همچون ایران نباشد که به این اندازه انتخابات برگزار کرده باشد. مردم با شرکت در انتخابات در تعیین سرنوشت خود همیشه مشارکتی فعال داشته‌اند؛ اگر هم از عملکردها ناراضی هستند و خواهان تغییر هستند باید توجه کنند که این تغییر با مشارکت در انتخابات محقق خواهد شد.

وی با بیان این‌که تحریم انتخابات امری عقلانی و منطقی نیست، اظهار کرد: هیچ دلیل عقلانی و منطقی برای عدم حضور و شرکت کمرنگ در انتخابات وجود ندارد. اگر مردم از وضع موجود ناراضی هستند باید انگیزه بیشتری برای شرکت در انتخابات داشته باشند. مردم باید با انتخاب کاندیدای مورد نظر خود که به فکر معیشت و وضعیت کشور باشد مجلس کارآمدی را شکل دهند.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در واقع ریشه همه افرادی که در انتخابات شرکت نمی‌کنند چه آگاهانه و چه ناآگاهانه در دشمنان انقلاب و دشمنان مردم است. مردم مشکلاتی دارند اما باید توجه کنیم که اکنون کشور در جنگ اقتصادی به سر می‌برد و همه شاهد تحریم‌های ناجوانمردانه هستیم؛ پس باید با همراهی و همدلی بیشتر و با شرکت در انتخابات از این مشکلات عبور کنیم./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها