کد خبر 76942

یکی از اعضای فراکسیون ولایی امروز در مجلس گفت: ایران تنها کشوری است که آمریکا را تحقیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، عباس پاپی زاده در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور اظهار کرد: به دست خداوند، صحنه ترور شهید سلیمانی به یکی از بزرگترین تجدید میثاق‌های تاریخ جهان معاصر تبدیل شد. قیام عمومی مردم ایران به خوانخواهی سردار دل‌ها و ایجاد رستاخیز انسانی از اهواز و دزفول تا تهران، پیام‌های صریح به دولتمردان برای پایان غرب زدگی و دلبستگی به وعده‌های سراب گونه غرب داشت.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی پیام مردم در روز تشییع شهید حاج قاسم سلیمانی "استکبار ستیزی" دانست و اظهار کرد: صحنه پساترور رستاخیز بین المللی را رقم زد که به فرموده مقام معظم رهبری همه دلبستگان مقاومت، خونخواه شهید سلیمانی هستند. از سرداران و سربازان سپاه پاسداران که به دقت به پایگاه آمریکا در عراق حمله کردند و زمینه خروج آنها از منطقه را فراهم کردند سپاسگذارایم.

این عضو فراکسیون  نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی افزود: در تاریخ خواهند نوشت که تنها کشوری که در مقابل آمریکا به خون خواهی فرزند خود بزرگترین پایگاه نظامی آمریکا را به خاک و خون کشید، ایران اسلامی بود. هر گونه شررات جدید آمریکا پاسخ کوبنده در پی خواهد داشت.

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور و هیات دولت گفت: علیرغم این که همگان از خطای انسانی و سقوط هواپیما و کشته شدن هم‌وطنان عزیزانم به شدت داغدار هستند اما پذیرش شجاعانه این اشتباه از سوی فرماندهان سپاه پاسداران باید الگوی عملی برای دولتمردانی باشد که با تصمیمات اشتباه خود کشور را به بیراهه کشاند و ما را معطل مذاکره با آمریکا و برجام کردند.

وی در پایان گفت: بزرگترین رمز موفقیت در برابر تحریم‌ها تکیه بر توان داخلی و حمایت از نخبگان ملی است./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها