کد خبر 76208

امام جمعه آذرشهر گفت: اینگونه اظهارنظرها ناشی از جهالت، نادانی و کم فهمی هست چرا که خون شهید قاسم سلیمانی قابل معامله و مذاکره با آمریکا نیست.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  حجت الاسلام و المسلمین امیر رشتبری عصر امروز در مراسم بزرگداشت سردار سلیمانی در شهر ممقان اظهار داشت: سردار سلیمانی شخصیت بارز سیاسی نظامی و همچنین شخصیت اسطوره‌ای و تاریخی در سطح جهان بود.

وی با اشاره به خصوصیات برجسته سردار قاسم سلیمانی افزود: سردار سلیمانی با مجاهدت خویش و مدیریت جهادی در جبهه مقاومت و نابودی داعش، نه تنها امنیت ایران و خاورمیانه، بلکه امنیت دنیا را تأمین کرد.

رشتبری در ادامه تصریح کرد: بزرگ‌ترین افتخار شهید قاسم سلیمانی این هست که با دستور مستقیم شیطان بزرگ به شهادت برسد.

امام جمعه آذرشهر با بیان اینکه آمریکا با شهادت سردار سلیمانی دچار اشتباه استراتژیک شد، گفت: آمریکا با ترور مظلومانه سردار سلیمانی در باتلاق سیاسی بزرگی گرفتار شد و این ترور ناجوانمردانه انتقام سخت و نیز پیامدهای منفی زیادی برای آمریکا خواهد داشت.

حجت الاسلام و المسلمین رشتبری افزود: اظهار نظر، موضع گری نسنجیده و منفعلانه مسئولان غیرنظامی موجب جری‌تر شدن دشمن می‌شود و اینگونه اظهارات انفعالی مسئولان موجب سو استفاده و جری‌تر شدن دشمن می‌شود.

امام جمعه آذرشهر با اشاره به اینکه اقتدار سردار سلیمانی بهترین الگو برای مقابله با دشمن است افزود: مسئولان به جای موضع انفعالی در قبال دشمن، روحیه جهادی و اقتدار سردار سلیمانی را الگوی مبارزه با دشمن قرار دهند.

وی با اشاره به اظهارات نسنجیده یکی از نمایندگان مجلس در خصوص مذاکره با آمریکا گفت: اینگونه اظهارنظرها ناشی از جهالت، نادانی و کم فهمی هست چرا که خون شهید قاسم سلیمانی قابل معامله و مذاکره با آمریکا نیست.

حجت الاسلام و المسلمین رشتبری با توصیه به مردم گفت: در انتخابات آتی مردم در انتخاب خود دقت نمایند که چه کسانی را به عنوان نماینده انتخاب می‌کنند/ مهر

 

ارسال نظر

تازه ها