کد خبر 7615

درخواست نماینده گناباد از رسانه ها پس از آشوبهای اخیر

نماینده مردم گناباد از رسانه ها درخواست کرد که پسوند گناباد را به خاطر ضعف اطلاعاتی درباره آشوبگران بکار نبرند زیرا افراد آشوبگر هیچ نسبتی چه از لحاظ جغرافیایی و چه ازلحاظ اجتماعی و چه از لحاظ کیش، آیین و فرقه با مردم گناباد ندارند.

به گزارش پایگاه خبری" بااقتصاد"، در نشست علنی صبح امروز (چهارشنبه، 2 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن عرض تسلیت به خانواده های داغدیده سانحه هوایی و شهادت جمعی از نیروهای ناجا دراغتشاشات اخیر گفت: با گذشت غریب به 40 سال از انقلاب دشمنی های معاندین نظام به طور مستمر ادامه داشته و هر روز در قالب جدید درصدد ضربه به نظام اسلامی بر می آیند.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی افزود: در اثر اغتشاشات اخیر تعدادی از عوامل فریب خورده و شهادت تعدادی از نیروهای خدوم ناجا ضمن محکومیت این حادثه در رسانه های داخلی و خارجی بازتاب های متعددی داشته که موجب شده وجهه نامناسبی از مردم بافرهنگ و ولایتمدار شهرستان گناباد در اذهان عمومی کل کشور پدید آید.

وی با بیان اینکه مردم گناباد در طول تاریخ نشان داده اند که مردمی نجیب و وفادار به نظام، انقلاب و رهبری معظم هستند، ادامه داد: هم اکنون این مردم در کنار یکدیگر در کمال آرامش و آسایش زندگی می کنند و در طول 4 دهه از انقلاب حتی یک مورد اغتشاش و آشوب و اعتراض در هیچ موضوعی نداشته اند و افراد آشوبگر هیچ نسبتی چه از لحاظ جغرافیایی و چه ازلحاظ اجتماعی و چه از لحاظ کیش، آیین و فرقه با مردم گناباد ندارند.

بنایی یادآور شد: از رسانه ها خواهشمندم به دلیل ضعف اطلاعاتی که در این موضوع دارند تحت هیچ شرایطی پسوند گناباد را بر روی هیچ آیین و فرقه که با مردم سنخیت ندارد، نگذارند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر قرار است گناباد شناخته شود، باید با افرادی همانند علامه محمدتقی بهلول گنابادی که رهبری معظم انقلاب ایشان را شگفتی روزگار معرفی کردند، باید شناخته شود و یا با نامداران شهید این استان و یا با قنات های کهن جهانی که هزاران سال پیش مردم این شهر خلق کرده اند، باید شناسایی شود.

منبع : خبرگزاری خانه ملت

ارسال نظر

تازه ها