کد خبر 75919

نماینده آوج امروز در مجلس گفت: ترامپ منتظر اقدام ایران علیه خود برای گرفتن انتقام باشد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصادف روح الله بابایی در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز (یک‌شنبه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهانش اظهار کرد: خون پاک این شهیدان در امتداد خون پاک امام حسین (ع) و یارانش به ناحق ریخته شد که باعث باز شدن چشم‌ها، گوش‌ها و دل‌ها می‌گردد.

وی افزود: آقای ترامپ، شما ثابت کردید که جنایتکار و تروریسم بودید، اما منتظر انتقام سخت که رهبری معظم انقلاب، مردم و جبهه مقاومت وعده داده‌اند، باشید.

نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در خصوص سازماندهی و تعیین تکلیف نیروهای شرکتی، قراردادی و شاغلین در دستگاه‌های اجرایی تذکر داد و گفت: آنها در اوج بی عدالتی مشغول به کار می‌باشند و تا کی باید انتظار بکشند؟

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس همچنین از رئیس جمهور خواست شرایطی ایجاد کند تا کسانی که کمک معیشتی و یارانه نمی‌گیرند و مستحق هستند به حق و حقوق خودشان برسند.

وی در تذکر دیگری به وزیر نفت در خصوص تامین دستگاه‌های سی ان جی شهر آوج گفت: دستگاه‌های تنها جایگاه موجود این شهر نیز ۸ ماه قبل منفجر شده و هیچ اقدامی در این رابطه صورت نگرفته است.

نماینده مردم بوئین زهرا و آوج همچنین خواستار جلوگیری از افزایش قیمت گاز مایع در شهرستان‌های حوزه انتخابیه‌اش با توجه به شرایط اقتصادی مردم شد.

بابایی همچنین تامین و اعطای مجوزهای لازم جهت احداث نیروگاه سیکل ترکیبی بوئین زهرا با توجه به مصوبه شورای اقتصاد کشور را خواستار شد.

وی در پایان به وزیر تعاون در خصوص اخراج ۳۰۰ نفر از نیروهای انتظامات شاغل در بیمارستان‌های تامین اجتماعی کشور و جذب نیروهای جدید تذکر داد./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها