کد خبر 69894

یکی از اعضای مجلس درباره جایگزینی کاظم جلالی گفت: به احتمال زیاد در روز دوشنبه جایگزین کاظم جلالی مشخص می شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد با استعفای کاظم جلالی دو کرسی مهم خالی شد، یکی ریاست فراکسیون مستقلین  و دیگری  با کمی اهمیت بیشتر ریاست مرکز پژوهش‌های مجلس. 

بهروز نعمتی  می‌گوید: روز یکشنبه آینده ما در فراکسیون مستقلین جلسه‌ای داریم که در آن جلسه درباره ریاست و نایب رئیسی فراکسیون تصمیم‌گیری می‌کنیم.

نعمتی در پاسخ به این سوال که چه کسانی برای کاندیداتوری مطرح هستند گفت: من کاندیدا نیستم و دوستان هم در شوک رفتن آقای جلالی هستند. 

او در پاسخ به این سوال که چقدر احتمال دارد افرادی مانند جعفرزاده ایمن آبادی ریاست فراکسیون را به عهده بگیرد گفت: من با ایشان صحبتی نکردم، اما قاعدتا باید صحبت کنیم و هفته آینده تکلیف ریاست فراکسیون مستقلین را مشخص کنیم. 

نعمتی درباره ریاست مرکز پژوهش‌ها نیز گفت: افراد مختلفی در حال حاضر کاندیدا هستند که قاعدتا باید در هیات امنای مرکز پژوهش‌ها که هیات رئیسه مجلس است باید مطرح شود و آنجا یک نفر به رای انتخاب شود. 

او درباره افرادی که احتمال دارد کاندیدا شوند نیز گفت: تا امروز صحبت آقایان محبی‌نیا، تاجگردون، سعید باستانی، داریوش اسماعیلی، فرهنگی و عبدالرضا عزیزی مطرح بوده است، اما هنوز به جدی بحثی مطرح نشده است./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها