کد خبر 69265

حجتی وزیر کشاورزی در مجلس شورای اسلامی نتوانست با پاسخ به سوالات نمایندگان آن ها را قانع کند و کارت ززرد از مجلس دریافت کرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  بررسی سوال احمد مرادی نماینده بندرعباس از محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی در دستورکار امروز (سه‌شنبه 14 آبان) نمایندگان در جلسه علنی پارلمان قرار داشت.

نمایندگان پس از استماع اظهارات احمد مرادی نماینده بندر عباس و توضیحات محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی پیرامون سوال مطرح شده ، با 119 رأی از مجموع 194 نماینده حاضر در صحن، توضیحات وزیر را قانع کننده ندانستند.

براساس این گزارش علی ابراهیمی سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در تشریح سوال نماینده بندرعباس از وزیر جهاد کشاورزی گفت: در اجرای ماده 207 آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، این سوال در جلسه 17 مهر 1397 کمیسیون باحضور اکثریت نمایندگان ، نماینده سوال کننده و وزیر، مطرح و پس از استماع اظهارات طرفین و نظر به عدم اقناع نماینده سوال کننده از پاسخ‌های ارائه شده وزیر جهاد کشاورزی، کمیسیون قلمرو سوال را ملی تشخیص داده و مستند به بند 3 ماده 207 آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، گزارش سوال جهت اعلام وصول در اولین جلسه ارسال شد./تسنیم

 

ارسال نظر

تازه ها