کد خبر 68804

نماینده ولی فقیه در مازندران به جهت بیماری و نبود توان جسمی استعفا داد

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی به جهت بیماری و نبود توان جسمی استعفا داد که متن آن به شرح زیر است.


محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای دامت برکاته

 
سلام‌علیکم

از حضرت حق کمال صحت و سلامت تا سپردن لوای حکومت اسلامی به حضرت بقیه‌الله (عج) مسئلت دارم.

خداوند قادر متعال را بی‌حد و مرز شاکرم که تحت توجهات ذات اقدس اعلی و ضل عنایت حضرت

صاحب‌الامر (عج) اکنون که پس از ۴۰ سال امانت‌داری نمایندگی، ولی فقیه در استان مازندران و امام جمعه شهرستان ساری این امانت گرانقدر را به جهت بیماری و نبود توان جسمانی به صاحب آن رد می‌نمایم و به حمدالله با مساعی دیگر خدمت‌گذاران مازندران در زمره استان‌های ولایی مطیع منویات الهی آن رهبر فرزانه به صبح ظهور آن منجی عالم بشریت چشم دوخته است.

با سلام بی‌پایان به روح ملکوتی بنیان‌گذار عظیم شان جمهوری اسلامی ایران و آرزوی علوی علو درجات برای آن ذخیر الهی و تمامی شهدا و اعتلای کلمه حق و امید به اینکه از دعای خیر آن مراد فرزانه بهره‌مند باشم برای رد امانت نمایندگی، ولی فقیه در استان مازندران و امامت جمعه ساری از رهبر معظم انقلاب اسلامی کسب اجازه می‌نمایم در صورت صلاح دید اینجانب را از ادامه خدمات معاف فرمایید.


سلامت و توفیق برای عزیزی که در ادامه افتخار خدمتگزاری تحت عوامل مقام شامخ ولایت را خواهد یافت، آرزومندم.

ولامر علیکم
نورالله طبرسی

آیت‌الله نورالله طبرسی متولد١٣١٩که بعد از درگذشت آیت‌الله هادی روحانی از نهم آبان ماه ۷۸ به‌عنوان نماینده، ولی فقیه در استان مازندران منصوب شده بود امروز در نمازجمعه ساری استعفا کرد./ 

/باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

 

ارسال نظر

تازه ها