کد خبر 65934

حجت الاسلام مجیدمنتظرزاده به عنوان فرمانده جدید تیپ ۸۳ امام جعفر صادق (ع) منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، آیین تکریم و معارفه فرمانده تیپ ۸۳ امام جعفر صادق (ع) با حضور حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی نماینده، ولی فقیه در سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولین استانی و علما، طلاب و روحانیون، در سالن همایش‌های ستاد تیپ امام جعفر صادق (ع) برگزار شد.


حجت الاسلام حاجی صادقی در این مراسم با بیان اینکه امروز جبهه استکبار ده‌ها میدان عملیات را برابر جبهه انقلاب اسلامی گشوده است، گفت: در مقابل این هجم وسیع توطئه و خباثت دشمن، ما باید مهمترین محور عملیاتی این جبهه علیه انقلاب اسلامی را شناخته و برنامه مقابله با آن را بدانیم.

نماینده، ولی فقیه در سپاه انقلابی گری را مبتنی بر قوی‌ترین عقبه‌های فکری و "زنده و پویا بودن" و "اثرگذاری" را از مولفه‌های آن توصیف و تصریح کرد: درک درست و به هنگام نسبت به موقعیت‌های موجود و عمل با برنامه و نیز استقامت فکری و پایداری عملی از مهمترین الزامات انقلابی گری می‌باشد.

او با تاکید بر اینکه امروز بهترین نسخه برای انقلابی بودن حوزه‌ها بیانیه گام دوم انقلاب است، گفت: رسالت خطیر حوزه در این عرصه تبیین این بیانیه مهم و راهبردی است و حوزه‌های علمیه ما باید معنویت مورد تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در این بیانیه و مقاومتی که ایشان به عنوان نسخه مقابله با خطرناک‌ترین حمله دشمن بیان می‌کنند را تبیین کنند.

 

بیشتر بخوانید: جزئیات برگزاری تجمع ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهرانحجت الاسلام حاجی صادقی در ادامه خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها که زمانی در تحلیل‌های قطعی شان گمان می‌کردند که جمهوری اسلامی ایران قدرت عمل را از دست داده است امروز خودشان قدرت عمل را در برابر اقتدار و توان بازدارندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از دست داده اند.

نماینده، ولی فقیه در سپاه در پایان تاکید کرد: خداوند متعال را شاکریم که فرماندهی معظم کل قوا و مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای (مدظله العالی) از عملکرد کلی سپاه رضایت دارند، اما اینکه به ما می‌فرمایند قانع نیستم؛ ما به ایشان قول دادیم که همه مطالبات معظم له در خط دهی، هدایت و راهبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را بطور جدی و با استقامت مبتنی بر بصیرت دنبال کنیم تا این نسخه‌های هدایت بخش محقق گردد.

در این مراسم با تقدیر از زحمات و تلاش‌های حجت الاسلام عزت الله معتمد در مدت تصدی مسئولیت، حجت الاسلام مجیدمنتظر زاده به عنوان فرمانده جدید تیپ ۸۳ امام جعفر صادق (ع) منصوب شد./ 

/باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

ارسال نظر

تازه ها