کد خبر 65816

فرمانده سپاه چهارمحال و بختیاری در جمع معترضان مردم روستای چنارمحمودی در مرکز شهرستان لردگان در پی انتشار ویروس ایدز حاضر شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، پس از اعتراض جمعی از مردم روستای چنارمحمودی در مرکز شهرستان لردگان در پی انتشار ویروس ایدز، سردار علی‌محمد اکبری با حضور در جمع مردم ضمن ابراز همدردی با مبتلایان، مردم را به آرامش دعوت کرد.

مردم هم با شعار «برادر سپاهی حمایت، حمایت» و «برادر اکبری حمایت حمایت» از فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم استقبال کردند.

یکی از مطالبه‌های جدی مردم در این روزها عدم حضور مسؤولین در بین مردم بود و غیر از سخنان فرماندار لردگان و فرمانده سپاه استان که امروز در میان مردم حاضر شد هیچ مسؤولی با مردم سخن نگفته است.

فرمانده سپاه چهارمحال بختیاری در جمع اهالی روستای چنار محمودی لردگان حاضر شده و مردم این روستا نیز با شعارهای خود بر حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کردند.

مردم روستای چنارمحمودی در این دیدار تصریح کردند: از اینجا به همه دنیا اعلام می کنم که آشوبگران ربطی به اهالی منطقه ندارند.

فرمانده سپاه چهار محال و بختیاری نیز در این دیدار تاکید کرد که زبان مردم و مدافع حقوق مردم در شورای تامین هستیم و تا حصول نتیجه برای حل مشکلات مردم و برخورد با مسببان شیوع بیماری در کنار مردم خواهم بود./ تسنیم

 

ارسال نظر

تازه ها