کد خبر 62248

فرماندار خرم‌آباد

فرماندار خرم آباد شلیگ گلوله به دسته عزاداری را تکذیب کرد و گفت تنها دو نفر به علت اختلافات خانوادگی در تیراندازی که در اطراف هیئت عزاداری بوده ‌مجروح می‌شوند؛ علت حادثه مشکلات شخصی بوده و هدف شلیک به عزاداران نبوده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، شب گذشته حدود ساعت 12 راکبین یک دستگاه موتور سیکلت در محله چال میرحسین خرم‌آباد با سلاح گرم به سوی مکانی که مردم مشغول عزاداری حسینی بودند شلیک کردند.

به گفته شاهدان عینی دو راکب یک دستگاه موتور سیکلت به دسته عزاداران حسینی هیئت لثارات الحسین(ع) نزدیک شدند و به سوی آنان شلیک کردند که چند تن از عزاداران مجروح شدند.

در تماس با مسئولان بیمارستانی در این حادثه 8 نفر تیر خورده که 6 نفر به صورت سرپایی مداوا و ترخیص شدند و هم اکنون 2 نفر بستری هستند و جراحت مجروحان با تیر ساچمه‌ای بوده است.

مسئول روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان لرستان نیز در گفت‌وگو با تسنیم گفت: تنها دو نفر به علت اختلافات خانوادگی در تیراندازی که در اطراف هیئت عزاداری بوده ‌مجروح می‌شوند؛ علت حادثه مشکلات شخصی بوده و هدف شلیک به عزاداران  نبوده است.

اسد عبداللهی فرماندار خرم‌آباد نیز در این ‌ارتباط‌ با رد خبر تیراندازی به سمت دسته عزاداران سید‌الشهدا در منطقه چال میر حسین خرم‌آباد‌ گفت: بنا بر گزارش واصله از نیروی انتظامی شهرستان و دستگاه قضا، نیمه شب گذشته‌ فردی که در حین عبور از کنار نمادهای عزاداری سید الشهدا در منطقه چال میر حسین، توسط یکی از افراد  حاضر در محل مورد تمسخر قرار گرفته، پس از مراجعت دوباره در حالی که به همراه فرد دیگری سوار بر موتور‌سیکلت است، با اسلحه شکاری اقدام به تیر‌اندازی به سمت فرد مورد نظر خود می‌کند که در پی آن هشت نفر مضروب و به بیمارستان مراجعه می‌کنند.

 فرماندار خرم‌آباد عنوان کرد: حادثه‌دیدگان به صورت سرپایی مداوا شده و تنها دو نفر به دلیل جراحات بیشتر تحت درمان قرار گرفته‌اند و  راکبان موتور سیکلت توسط عوامل امنیتی و انتظامی شناسایی شده و تحت تعقیب هستند.

وی تاکید کرد: این اقدام با نیت کاملا شخصی صورت پذیرفته و اخبار مربوط تیر اندازی به سمت دسته عزاداران حسینی، بزرگنمایی شده است.

منبع: تسنیم 

ارسال نظر

تازه ها