کد خبر 60168

اعضای شورای شهر خرم آباد در جلسه امروز خود به اتفاق آرا آقای رضا بردبار را به عنوان سپرست شهرداری انتخاب کردند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، اعضای شورای شهر خرم‌آباد در جلسه فوق‌العاده خود که ظهر امروز در صحن علنی شورا برگزار شد انتخاب سرپرست شهرداری این شهر را در دستور کار خود قرار دادند.

علی ماکنعلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد اظهار داشت: اعضای شورای شهر پس از تبادل نظر در نهایت سرپرست شهرداری این شهر را تعیین کردند و از بین گزینه‌های مورد نظر با توجه به اینکه جذب اعتبارات ناشی از سیل را نیز داریم و هم‌چنین عنصر پاک دستی، توانمندی، سابقه و تجربه جزو آیتم‌های اصلی سرپرست بود به اتفاق آرا رضا بردبار را به‌عنوان سرپرست جدید شهرداری این شهر انتخاب کردیم.

وی افزود: سرپرست جدید شهرداری خرم‌آباد در حوزه‌های مختلف کاری شهرداری دارای سوابق کاری درخشانی است، به‌طوری‌که مدیر شهردار مناطق خرم‌آباد طی 2دوره بوده و هم‌چنین به‌مدت پنج سال مدیرعامل سازمان میادین، معاون مالی اداری شهرداری خرم‌آباد و قائم‌مقام شهر خرم‌آباد را به‎عهده داشته‌است.

وی با بیان اینکه سرپرست جدید شهرداری خرم‌آباد تمام قسمت‌های مالی و اداری شهرداری را تجربه کرده‌است، افزود: براساس قانون تا مهلت قانونی تکلیف شهردار خرم‌آباد را تعیین‌تکلیف می‌کنیم که امیدواریم  زودتر از این سه ماه به نتیجه نهایی برسیم.

وحید رشیدی از مهرماه 1396 سکاندار شهرداری خرم‌آباد شد که بعد از گذشت حدود دو سال، چهارشنبه شب هفته گذشته( 23 مردادماه 98) به اتهام تخلفات مالی، سوءاستفاده از اموال شهرداری و تصرف غیرقانونی در این اموال توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر و امروز توسط شورای شهر برکنار شد.

منبع: تسنیم 

ارسال نظر

تازه ها