کد خبر 59183

امروز اولین پل معلق تمام شیشه ای در ایران با حضور مونسان و رئیس جمهور آزاد شده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، علی اصغر مونسان در بازدید از عملیات اجرایی اولین پل تمام شیشه‌ای ایران در هیر اظهار کرد: در حال حاضر عملیات اجرایی نخستین پل تمام شیشه‌ای ایران در هیر پیشرفت خوبی داشته و این پروژه همزمان با سفر رئیس جمهور به استان اردبیل افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

 

وی با بیان اینکه کلنگ‌ نخستین پل تمام شیشه‌ای ایران در هیر سال گذشته به زمین زده شده بود افزود: بعد از کلنگ‌زنی خوشبختانه عملیات اجرایی این پروژه بسیار خوب بوده ‌و در حال حاضر مراحل پایانی خود را سپری می‌کند

 

مونسان تصریح کرد: تلاش و همت سرمایه‌گذار مجموعه گردشگری پل تمام شیشه‌ای هیر قابل قدردانی است چرا که در این مدت توانسته‌اند به طور جهادی اقدامات خود را پیش برده و در تکمیل و بهره برداری از این پروژه پیشگام هستند.

 

معاون رئیس جمهور بیان کرد: پل تمام شیشه‌ای هیر یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین طرح‌ها و پروژه‌های گردشگری کشور محسوب می‌شود و این پروژه نقش اساسی در جذب گردشگر و رونق اقتصادی منطقه خواهد داشت.

 

وی اظهار کرد: دستور ویژه‌ای برای تکمیل و تامین زیرساخت‌هایی همچون راه، برق و آب این پروژه داده شده است و این زیرساخت‌ها نیز به زودی تکمیل می‌شوند./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها